Arabesk rap dinlediğimi söyleyince sevgilim beni terk etti. Böyle şey mi olur?

10 gnndür çıktığım çocuk beni terk etti hmde sçma sapan bişi için :( peşmden koşuyodu sevgisine duygularına inanmıştm bugun buluştk cafede oturduk herşey çok gzeldi ne tarz müzik şarkı muhbbeti açıldı bende arabesk rapı çk sviyorum sürekli dinliyrum dedim oda ben 90lı yıllarn şarkıları slow pop faln dedi ismail yk sinan akçıl demet akalın serdar ortaç tarznda sanatçıları hiç dnlemem müziğin işkencesi resmen falnlar dedi sonra sen devam etcekmsin dedi dinlemeye arabesk rapı bende eet dedim sonra k.bakma ben bu anırma mzüikleri adı altında ilahi fonlarınla saçmalık altında rap yaptığını söyleyen onları dinlyen kişilerle muhattap olmam falanlar dedi, bnde kızdım o zman benlede olma dedim, memnuniyetle dedi ve çekti gitti yaaa :((( arıyorum cevap vermiyo napcam ben bu nedir ya arkadaşlar şimdi böyle şeymi olur :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• hahha o senden kurtulmak için bahane etmiş .arabesk dinliyon diye.. şöyle erkeklere AŞIK OLUYONUZ YA HAKEDİYONUZ BUNLARI..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arabesk rapi bende sevmem, hatta nefret ederim doğruya doğru...

Ama resmen kafa bulmuş gibi birşey, senle bir ciddiyeti de yokmuş doğruya doğru... Hiç muhattap olma bence

Çocuklugun lüzumu yok.

cut.

0|0
    0|0
  • Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun arabeks in hertürlüsünden kimseye bir fayda gelmez iyi olmuş kendini bozma sakn

0|0
    0|0
  • iyi yapmıs arabesk rap nedir lan ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arama sende ne arıyosun ya. Böyle birşey için çekip gideni neden arıyosun?

0|0
    0|0
  • Kusura bakam ama sevgilin salakmis insan saygi duyar kimne dinlerse bende aeabesk rap dinliyom

0|0
    0|0
Yükleniyor...