Ahmet Kaya hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Amaç siyasi tartışma yaratmak değil. Lütfen herkesin fikirlerine saygı duyarak söyleyiniz.

Ahmet Kaya hakkında; gerek müziği, gerek kişiliği, gerek etnik gerek siyasi kimliği gibi konularda düşünceleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Sevdiğiniz parçalarına örneği link ya da ismiyle verebilir misiniz ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Beni sadece müziği ilgilendiriyor şarkılarını severim. siyasi kimliği hakkında konuşmaya bile değmez

0|0
    0|0
    • niçin?

• He kirpik olurum ama müjgan olamam. :) Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaptığı iyi veya kötü şeylerle ilgilenmiyorum. Sevdiğim birkaç şarkısı vardır.

Müzik evrenseldir sonuçta, yazanın veya söyleyenin hayatın beni ırgalamaz.

0|0
    0|0
  • sadece müziğine bakarım diğerleri önemli değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Müziği zaten tartışılmaz sabah akşam dinlerim ve onun gibiside bir daha gelmez.

Aslında doğru şeyler söyledi hayattayken siyasi konuda ama biraz erken söyledi.

O konuşmalarını şimdi yapsaydı belki bu kadar kötü tepkiyle karşılaşmazdı. Kim bilir belkide onun erken konuşması şu an ki süreci bu konuma getirmiştir. Bilinmez...

0|0
    0|0
    • Katılıyorum sana. :Çok haklısın.

• Adam gitti... Bi daha o kadar zevkle dinleyeceğim birisi olur mu? hiç sanmıyorum. Her parçasını severim ama favorim acılara tutunmak

0|0
    0|0
    • Ağlamakmış oysa sevmek.. :)

• müziğini dinleyipte sevmeyen duygulanmayan görmedim ama ...görüşleri fikirleri türk askerine polisine söylediği sözler çok çirkindi .

0|0
    0|0
    • Düşünceni paylaştığın için teşekkür ederim. :)

• Çok farklı harika bir sesti. Öyle ses kolay gelmez bir daha. Şafak Türküsü, Acılara Tutunmak v.s

0|0
    0|0
  • müziğini de siyasetinide sevmiyorum o adamın

0|0
    0|0
    • Açıklar mısın ?

• şarkılarını dinlemedim bilmiyorum..pkkdan nefret ediyorsun tamam da neden büyük harfle yazıyorsun?

soad ta metal müzik yapıyor ama her şarkılarında Türklere hakaret ediyorlar bende dinlemiyorum

• kurt kardeş teşekkürler yorumların için

• Siyaseti ve kişiliğini bilemiyorum. Müziğini seviyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...