Senelerdir eğitim eğitim dedik. Peki eğitim nedir?

Eğitim nedir? Arkadaşlar senelerdir eğitim dedik. Peki anlamı ne , ne iş görür? Fikirleriniz için teşekkürler.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Eğitim ayrı bişeydir...Eğitim-Öğretim kelimesi üniversiteye gelince sadece öğretim olarak kalır hatta...Eğitim ailede başlar...Sadece okulda verilmez...

0|0
    0|0
  • Eğitim ailenin verdiği eğitimin dışında okulda eğitim alırsın ama bu eğitimi laf olsun diye alıyorsan eğitim olmaz ama cidden bu eğitimi önemsiyorsan eğitim yerini bulur eğitim bir kişide fark edilebilir özelliktir eğitim almış ve ya almamışını fark ettirir.

0|0
    0|0
  • kendi fikrini o kişini beynine sokmak desek yalan olmaz , o yüzdendir ki okuma yazmayı öğreteceksin sonraki aşama beyin yıkamaya giriyor...

0|0
    0|0
    • peki bu durumda size göre eğitim olmamalı mı?

• olmalı ama bağımsız bir şekilde nasıl olacak ama ? Finlandiya modeli gibi olsa ülke kalkınır zaten bazılarının işine gelmez o yüzden zor bu ülkede

• bilmiyorum benpek eğitime takılmadım öğrenme bölümünde kaldım ben :) nasıp olur okuluda bıtırebılırsem tamamdır

0|0
    0|0
  • adı ustunde egıtım.

0|0
    0|0
  • kişinin vasfını arttıran,geleceğini ve kişiliğini şekillendiren,kişiye artı değer katan olgudur.

0|0
    0|0
  • bilmem ki eğitimin sayesinde cebime güzel bir para giriyor onu bilirim belki eğitim = paradır :P

0|0
    0|0
  • bilseler bu halde olmazdık eğitim istediğini yapabilmektir

0|0
    0|0
  • eğitim nedir tam olarak tarif edemem ancak bzim okullarda verilen,eğitim değildir bundan eminim.

0|0
    0|0
  • Çoğu insanın mantığına göre iş bulmak içindir.

0|0
    0|0
  • balık oltası

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğitimin aileden geldiğini düşünüyorum. Okuldan gelen, okumuşlukla olan öğretim

0|0
    0|0
  • Bir eğitimcinin ağzından eğitim, bireyde istendik davranışlar kazandırma sürecidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...