Samsun nasıl bir yer????

samsun ondokuz mayıs üniversitesini kazandım samsun nasıl bir yer arkadaşlar? :)

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH'In İzni İle, Pişman Olmayacağın, Güzel Vakitler ,Hoş Zamanlar, Geçirebileceğin, Temiz Doğasıyla ,Zengin Kültürüne Hayran Olacağın Bir Yerdir..

İnsanına Kaba Davranmadığın Sürece...,! Çok Nazik Ve Misafir Perverdir..

Trafiği Çok Yoğun Olmasada, Dikkate Almanı Tavsiye Ederim..

Mümkün Olduğunca ,Gece Saat 10'dan Sonra, Dışarlarda Pek Gezip Dolaşma... Her Nekadar .,Asayişi Güvenliği Bakımından Güçlü Olsada ,Her Büyük Şehirde Olduğu Gibi, Tedbiri Elden Bırakma..!.., Unutma..! SAMSUN BÜYÜK ŞEHİRDİR ...!

Samsunun NüfusuTüm İlçeleri İle Birlikte

1.251.722...Karadenizin Metropolüdür..

SAMSUN'A, Hoş Geldiniz... :)

ALLAH'Utandırmasın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hayırlı olsun öncelikle. Bende OMÜ'de çalışıyorum. Kurupelit kampüsümüz şehire biraz uzak olsa da manzarasıyla, geniş kampüsüyle güzel bir yerleşkeye sahip. Pişman olmayacağın bir şehir diyebilirim. Sosyal ve kültürel anlamda eksiklik hissetmezsin. Kendini kapşonlu gezmeye, şemsiyesiz çıkmamaya alıştırmalısın diyeyim.

0|0
    0|0
  • Doğal bitki örtüsü ormandır. Bitki örtüsü alçak kesimlerde kışın yaprağını döken yayvan yapraklı ormanlardır. Yükselti arttıkça bitki örtüsü değişir ve karma yapraklı ormanlara rastlanır. Daha yukarılarda ise iğne yapraklı ormanlar ve Alpin çayırlar(2100-2300) görülür.

1|0
    0|0
  • ankara gibi düzenli, İstanbul gibi hızlı, karadenizin en gelişmiş şehri...

0|0
    0|0
  • bir Samsun genci olarak herşeyden önce Karadenizin başkentine hoşgeldin. Yazın Atakum'u kışın merkezi bereketlidir. Bolca cafe mevcut zaten. Seni arkadaş olarak ekledim. Özel olarak sormak istediğin birşey olursa özel mesajla sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim..

0|0
    0|0
  • samsun baya bozuk bir yer duyduklarıma göre dikkat et kendine

0|0
    0|0
  • samsun güzel şehirdir, karadenizin en düz ve en gelişmiş şehri...

0|0
    0|0
  • Gitmedim ama Samsun hakkında hiç kötü şey duymadım.Tam yaşanmalık şehir derler.

0|0
    0|0
  • güzel bence

0|0
    0|0
  • cok güzel pişman olmazsınn gelince beni bul :D

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun :D ne güzel ya ah unı ah :) güzel yerdir.

0|0
    0|0
  • samsun çarşambaya gidersen selam söyle ordakilerine benden:)

0|0
    0|0
  • bilmiyom hiç gitmedim :D

0|0
    0|0
  • Karadeniz bölgesinde. ılıman bir iklimi vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...