LYS ile ilgi sorunum var

Simdi diyelim sözelsiniz haliyle lys 3-4 gireceksiniz ama lys 1-2ye de girip ya da sadece 1 veya 2ye girip tm puaniniz olsun istiyorsunuz ama bu lys 3-4 puaninizi dusurur mu?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Puan türleri derslere göre hesaplanır sadece katsayıları farklıdır. Örneğin Mf 3 de bir sosyal bilgiler sorusunu geometri sorusundan daha fazla puan getirir

0|0
    0|0
  • Üniversite adaylarının tümü istedikleri alanı tercih edebilecek; üstelik bu tercihte hiçbir puan kırılması olmayacaktır. Katsayı kalkalı çok oluyor sene 2013 teyiz hala bu sistem yürüyor

0|0
    0|0
  • yok canım hepsi kafasına göre takılıyo. düşme filan olmaz

0|0
    0|0
  • puan düşme diye bir şey yok

0|0
    0|0
  • herkes gerekli cevabı vermiş. sınavlar peşpeşeyse sadece yorgunluk oluyor uykusuzluk vs. başka olumsuz bir durum yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• düşürmez tabi ki. sayısaldım, lys 1 ve 2 ye girdim tm puanı da istiyordum bir de lys 3 e girdim. senin lys 3 e girmen 1 ve 2 puanını hiçç alakadar etmiyor 3 e girdiğinde bambaşka bir hesaplama oluyo dal ayrımı var çünkü

0|0
    0|0
    • İyi o zaman ya sozelle cok az yer var cunku lys 1 e girip sallamayi dusunuyorm belki daha iyi olur

• hayır hiç bir puan asla hiç bir şekilde birbirini etkilemez . daha bu sene girdim . sevgileeer

0|0
    0|0
  • Düşürmez.Her birinin puanı ayrı hesaplanıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...