Kendinizi buradaki erkegin yerine koyup cevaplayin

Bu soruyu okuyan herkes burdaki erkegin yerine kendini koyarak cevaplasin lutfen.simdi bir erkek bir kiz arkadasindan bir kizin numarasini bulmasini cok istiyor.duzgun hic bir yanlisini gormedim bu kizin numarasini bul diyor.sonra kiz bulamayip numarasi istenilen kiza yani bana senin numarani istiyor verirmisin diyor ve bende kabul etmiyorum.aradan 4 ay gectikten sonra erkek kizin yani benim ondan hoslandigimi ogreniyor ve iki ay sonra da ortak bir erkek arkadasimiza numarami verde konusalim diyor.kizla bir hafta konusuyoe kiz kendini konusurken genelde agirdan aliyor.sonra konusma bir anda bitiyor ve erkek 4 ay icinde 4 kizla cikiyor.en son da gene okulda bakismalar falan oluyor.sonra kiz buna bir resim yapiyor erkegin resmini ciziyor ve bu erkekte bu resmi bir arkadas sayesinde goruyor ve begeniyorda.ama erkek zor kiz seven biri ve capkin bir erkek en uzun iliskisi 1.5 digerleri bir ay falan.yorumlariniz neler.erkek kiz hakinda ne dusunuyodur ? Resim hakkinda ne fusunuyodur ? Bu kizla bir iliski olabilirmi ? Ciddi fusunebilirmi ? ...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• çapkın=zampara=hain...erkeğin yerine kendimi koyamıyorum..bu kendime hakaret olur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Erkek biraz ayran gönüllüye benziyor. Öylesinlen ciddi birsey zor olur. Kiz bir olta atacak adam oltaya gelecek. Ondan sonra Kiz cok iyi oynamasi lazim. Kiz uzaklasmayacak lakin cokda yakin olmayacak. Bosver ya is acma basina :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok uzun yazmışsın tatlım. Bu saatte pek gitmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...