Amerikan hazinesi temerrüde düşer mi?

Amerika,'Süper Güç' olmaktan çıkıyor mu sizce? Son gündür kriz geliyorum diyor sanki...Sizce birkaç hafta içinde temerrüde düşer mi ABD?

Güncellemeler:
ABD 'de alarm verildi.Kongre binasına saldırı düzenlendi.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Amerika süper güç halen ama durumu iyiye gitmiyor, ABD'nin ve batının dünya gelirindeki payı gitgide azalıyor, Türkiye sabit kalıyor, bu paralar özellikle Çin'e gidiyor. En geç 2025 yılında (bu bazı hesaplamalara göre 5-6 sene sonra da olabilir) Çin ekonomisi ABD'nin ekonomisini sollayacak.

Özetle, üstün beyaz adamın devri en azından şimdilik sona eriyor:

link

1|0
    0|0
    • Bu arada Türk ekonomisi büyüyor ama dünya ortalamasında büyüyor, yani pastadan aldığımız dilim daha da artmıyor.

• Durumu şöyle anlatayım... NASA'nın web sayfası bile ödenek eksikliği yüzünden kapalı bir süredir:

link

Erkekler Ne Diyor 7

• nede o günler

0|0
    0|0
  • Son dönemdeki gelişmeleri Amerikan yönetimine bir gözdağı olarak görüyorum. Zira koskoca Amerika nasıl olur da küçük bir ülke olan İsrailin çıkarlarını bu kadar korur diyenler olacaktır. Bu gelişmeler gösterdi ki Yahudi lobisi Amerikada hala çok güçlü ve en büyük destekçileri Cumhuriyetçiler ve bu krizde Cumhuriyetçi kongre üyelerinin ikna edilememesinden çıktı. Pazarlıklar sürüyordur ve olumlu sonuçlanır; ancak bakalım hangi savaş naraları atılacak bölgemizde ilerleyen günlerde...

0|0
    0|0
  • iluminati ile ilgili sitelerde değişik düşüncelerle, politik ve bilimsel sitelerde ise daha farklı ifade edilen ortak bir kanı var abd'nin çöküşü ve yeni bir dünya devinin çıkışı her site farklı yollarla bunu 2023-25 civarı bir yıla bağlıyor yaşarsak bekleyip görecez ne olacak =)

0|0
    0|0
  • Tepe değişiklik yapacakları her dönemde hafif bir bütçe oynaması ve ardından değişiklik amerikanın vazgeçilmez klasiği..

Bundan önce bir mortgage patlaması yaşamışlardı.. O konut üzerineydi bu sağlık.

1|0
    0|0
  • kesin bişeyler olacak, Çin ve Rusya uğraşırsa Amerikanın hükümdarlığı biter, yalnız Amerikada kriz patlak verirse Türkiyenin durumu da çok iç açıcı olmaz, Bernankenin verdiği selamdan İstanbul borsası etkileniyor

0|1
    0|0
  • Çıkmıyor; rakipleri artıyor.

0|0
    0|0
  • sen nasıl oldun iyimisin :)

0|0
    0|0
    • Hayırlı KS arkadaşı :) Bugün nörolojiye gittim,mr verdi.Bakalım ne çıkacak? Piyango dışında birşey çıkmasını bekliyorum.

• Başka bir soruda görüşmek üzere... :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bütün dengeler altüst olur izin verileceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Bunun izinle ilgisi yok, komünistlerin kaç zamandır anlatmaya çalıştığı şey gerçekleşiyor, kapitalist ekonomiler çöküyor.

• O behsettiğin zenginler şu an kendi kuyularını kazıyorlar aç gözlülükleri yüzünden. Balonu o kadar şişirdiler ki çatırdamaya başladı artık.

Türkiye ekonomisi de aynı durumda, sanayi üretimi, hizmet sektörü vs. küçülüyor ama ekonomi nasıl olduysa büyüyor. Bize de patlayacak, hem de en okkalısından.

• İçi boş bir büyüme, göstermelik sadece

Yükleniyor...