90 lardaki kilplerde giyim tarzını nasıl buluyorsunuz?

Geçen şu klibi gördüm.Klibin amatörlüğü hakkında hiç yorum yapmıyorum bile.Ama ben şu klipte Çelik in kıyafetlerine bittim :)Danslar da enteresan :)Her şeye rağmen şarkılar daha güzeldi ama diğerleri gerçek komikmiş:) Siz ne düşünüyorsunuz bakalım?

link

Güncellemeler:
link yanlış link olmuş arkadaşlar özür

0|0
4|20

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• kenan doğulunun yakarım romayı klibindeki mor takım elbisesi için ağlamıştım bana da alın diye ilkokul 1. sınıftaydım çok beğeniyodum:D

1|0
    0|0
    • hahah evet ya ben kenana aşıktım o zamanlar hemşo sen ne diyorsun:)

• severim adamı ya çocukluğumdan beri dinliorum geçen yıl okula gelmişti herifle tanışma fırsatı buldum seneler sonra:D:D

• bende ortaokulda konserine gitmiştim ağlamıştım hehe:)sonra 2kere daha gittim konserleri çok iyi :)

• hooop 5 yıldız gümüşüme.

Giyim tarzlarını cok begenıyorum nedense bırde karnım acıkıyor bunları ızlerken :D

1|0
    0|0
    • teşekkürler renktaş:)baya komikmiş ama ya neden acıkıyorsun ki:)

• renkdaş ben o yıllarda cocuktum mesela 90 da 5 yaşındaydım. okulda 1. sınıfa giderken harflerı yemek ısterdım çocuk pıskolojısı ıste her seyı yeme dusuncesı sanırım bılınç altıma yerlesmıs. tv de bu kılıplerı ızlerken acıkıyorum ldshghld

• hım bilinçaltıymış peki renktaş:)

• Adamı maymun etmişler. jshhdhs

1|0
    0|0
  • bak burda sibelin üzerindeki kıyafet muhteşem bence :D link

1|0
    0|0
  • O zaman güzel gelirdi şimdi komik :)

1|0
    0|0
  • Ahahah ;:D)) hatlar Yapmak için vardır :))

90's diyince aklıma nedense Türk şarkıcılar yerine yabancı şarkıcılar geldi:D))

1|0
    0|0
  • komik yaa

1|0
    0|0
  • google 90 lardaki klip giyimleri yazıyorsun o buluyor :D iğrencim ama cok i*neyim :D

2|0
    0|0
  • ya sorunun içine bile yaşarı yerleştirmiş. :) 90 lardaki saç stillerini de giyim tarzlarını da beğeniyorum. öyle giyinmem ama hoş görünüyor. :)

1|0
    0|0
  • Çelik' i bilemem, ama o dönemin gençlerinin kıyafetleri halen on numara :)

cut.

1|0
    0|0
  • sanayi

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Kızların giysileri çok güzel, erkeklerin ise kötü :(

1|0
    0|0
  • Bana hep enteresan gelmiştir, hala da öyle geliyor. Arada gülüyorum :D

1|0
    0|0
  • 80'ler kadar rezil değil.

0|0
    0|0
  • yanlışla prrrno koymasaydın hacı..yanlış link falan..:))) neyse vay be yaşlanmışım amk bu klip çıktığında hatırlıyorum tvde izlemştm..

0|0
    0|0
  • Türk şarkılar dinlenir mi ya

0|0
    0|0
  • Hala çook güzel şarkı,ne zaman 30 olduk :(

0|0
    0|0
  • basket topları ne iş ama yaaa:))))

0|0
    0|0
  • O zamanlar daha mı güzeldi acaba ...