Mustafa Kemal Atatürk hakkındaki düşünceleriniz neler?

sevdiğiniz ve sevmediğiniz yönleri mutlaka vardır, paylaşmak isterseniz ..

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• ileri derecede hayranıyım çok üstün bir zekaya sahipti.

4|1
    0|0
  • Sevgiden çok saygı duydugum birisi...

Geçmişinden ölümüne dek ülkesine birçok hizmette bulunmuş, yeni bir devrim başlatmış, içerideki pislik oyunlara çok iyi bir şekilde direnmiş ve bugünki Türkiye' nin de temelini atmıştır...

Saygı duyulması gereken birisi, Mekanı cennet olsun..

2|1
    0|0
  • hayranım aşığım önderim atam çok seviyorum hep seveceğim!

4|1
    1|0
  • Baskomutan cok zeki bir asker cok iyi bir devlet adami dunyaya ender gelen gelecek olan ozel yeteklere sahip insan. Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun.

Unutulmamaliki onunda ruhunun Fatiha suresine ihtiyaci var surekli sevgi sozcukleri yerine buda ona iyi gelecektir..

3|0
    0|0
  • Dünya da yeri doldurulamayacak tek lider

3|2
    0|0
  • Atatürk'ü kanı sağlam her vatansever insan sever ve saygı duyar, ama kanı bozuk vatanhaini yobazlar sevmez

çünkü abd-israil onları öyle yönlendiriyor...

Batının acısı çok büyük,çünkü emperyalizmin silah gücüyle kaybettiği tek savaş Mustafa Kemale karşı olandı

1|2
    0|1
    • kimse kimseyi sevmek zorunda değil kimseyede önyargıyla yakaşamazsın bn sewmiyorum vatan hainimiyim BEN ÜLKEM İÇİN CANIMI VERİRİM SİZ M.K.'YE TAPARKEN

• sen ülken için hiçbirşeyini vermezsin,apaçık bir vatanhainisin. 100 yıldır sizin gibi gerici yobaz vatanhaini Atatürk düşmanı yetiştiren emperyalist batı,yeryüzünde kendilerine karşı tek zaferi kazanmış olan Kemalizm den intikam almak için sizleri yetiştirenleri yetiştirdi.

• Bunu yazıcagım ve eleştiri alıcagım ama yinede yazıcam.

ATATÜRK bizi kurtardı bu VATAN'ı bize bıraktı tamam Eyvallah

Ancaak bunlar bilinenler bilinmiyenler'de var AlpArslan TÜRKEŞ'in kız kardeşimiydi tam bilmiyorum ozamanlar Bir kitap yazmıştı 2005'te kaldırılmıştı galiba kitap ATATÜRK HAKKINDA GERÇEKLER diye birşeymi tam bilmiyorum İçinde ne yazıyordu biliyormusunuz

Bu ülkeye İlk Sigara,Alkol'ü Mustafa Kemal ATATÜRK sokmuştur.

ve O dışarıya çıktıgında Tüm genç Kızlarımız Evlerine Kapatırlarmış kendilerini güzel bir kız gördügünde Alın bunu diyip evine götürüp zaten gerisini anlatmama gerek yok iğrenç olan yerlerini Bu yönden sevmiyorum.

0|1
    2|4
    • cbir çok camiyi ahır yaptıran din büyüklerini astıran ülkenin dört bir yanına k.hane açtıran kısacası bu günkü gençlerin bu kadar dinden uzak kalmasının nedeni o şahıs

• Bunlar bilinmeyen gerçekler kardeşim Asıl siz Aldatılıyorsunuz ..

• Ya osmanlı döneminde bitane paşa tütünü flan yasaklamıstı. Ozaman Atatürkün a sı yokmus. Nası sigarayı o getirsin Allah askına.. Sarap vs bizim gecmisimizde varmıs zaten ya bir acın tarihi bastan sona bakın. Tamam Atatürk icen birisiymis ama sagolsun ülkemiz icinde iyi seyler yaptı bu kisisel özelliklere niye bukadar takıyosunuz.

• Sevmediğim yönü yok.

Keşke içimizdeki hainlerin köklerini kazıyabilseydi .

İ

2|1
    0|0
  • UNESCO - Birleşmiş Milletler kararıyla 1900-2000 yılları arasındaki ''Dünyanın en yakışıklı lideri'' ünvanına sahip olan; yobazların, gericileri, vatan hainlerinin, satlık şahsiyetlerin kabusu, eli öpülesi adamdır.

1|0
    0|0
  • Mustafa kemal ile ilgili düşüncelerimi yazsam eksilenirim eksilenmek dert değil de onu bilmeyenler onun kimliğini , kişiliğini okulda taraflı bir sistemden ogrenenlerle polimige girip tartışmak canımı sıkar bir gerçek varsa o da cumhuriyet yılları , inkilaplar , o dönem de yapılan siyaset pek başarılı değil bence

0|0
    1|3
  • sevmiyorum kimse kimseyide sevmak zorunda değil ama bu vatan hainliği değildir vatanım için canımı veririm

1|0
    2|5
  • Benim için olmanın gururunu yaşatan,büyük liderlerden biri.

1|1
    0|0
  • atamızdır severiz kendisini :D

1|1
    0|0
  • karşı olduğumuz darbeleri ilk ozaman olmuş ancak artık herşey bitmiş ondan hala o

0|0
    0|1
  • 1925 yılında 200 bin Hristiyan türk Müslüman Türkler tarafından katledilip sürgün edilirken,mallar yağmalanırken sessiz kalan bir kişi..

0|0
    3|5
    • Hangi olaydan bahsettiğinizi açıklayabilir misiniz?

• 1925 yılında Hristiyan Türkler, Türkiyenin geleceğine (sözde) tehditlermiş bu yüzden 200 bin türk hristiyan katledildi sürgün edildi müslüman türk soydaşları tarafından bu olaylarda bir şey yapmadı tarihi biraz açıp okursanız görürsünüz sürgündeki hristiyan türkleri..

• Sen Karaman ve yöresinde yaşayan, Türkçe konuşan ortodoks hrıstiyanları mı kastediyorsun? Onlar katledilmedi, mübadele döneminde yunanistan'a gönderilip yerlerine yunanistan'dan gelen müslüman türkler anadolu'ya alındı..

Kızlar Ne Diyor 5

• Seviyorum.

Başka bir şey söylemeye gerek yok, kötü düşünenlerde kendi bilir.Atatürk dış güçlerin adamı olsaydı zaten dış güçler bütün ülkeyi ele geçirmişken, onların elinden ülkeyi kurtarmazdı.

1|1
    0|0
  • hayran olmamak elde diil herşeiyle mükemmel türk olduğum için ve ona budenli aşık olduğum için çok mutluyum. ATATÜRK <3

1|2
    0|1
  • Sevende vardır sevmeyende. Allahım cok sukurkı oyle birini basımıza getirmis ülkemizi aydınlatmıs. Herkesın görüsü farklıdır. Cok dindar biri olmayabilir ama bizim icin iyi seyler yapmıs bir lider o dünyaların saygı duygudu. Elmalılı Hamdi ye ilk Kur anı Kerim mealini yaptıranda o. İlla karalamak icin biseyler bulmayın. Günah bunlar nankörlük..

0|0
    0|0
    • Insan hem Ataturk e saygı duyup dinini gayet yasayan biride olabılır. Niye illa birinden birine agırlık vermek sart gozuyle bakarlar anlamam ki.

• Sevende var sevmeyende ama onemlı olan saygılı olmak. Sevmeyen bırısının sacma sapan ergen gıbı hakaret etmesını kufretmesını dogru bulmuyorum. Bu tabı her tarıhı kısılık, lıder ıcın gecerlı.

2|1
    0|0
  • ADAM GİBİ ADAM !

3|1
    0|1
Yükleniyor...