Yesil pasaport hakkinda bilgi acil!

Benim yesil pasaportum var ama 25 yasimda bitiyor suresi. Dogum gunume yaklasik 6 ay kaldi ve pasaportumu da tam dogum gunumden bir gun oncesine kadar uzatmislar. Bilirsiniz belki, pasaportun suresi 6 aydan daha azsa eger, seyahat edilemiyor. Su an ben pasaportum varken siyah pasaporta basvursam kabul oluyor mu? Yardimci olursaniz sevinirim..

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• oluyor yesılı gerı ıstıyorlar.gotur yesılı al karayı.sonra ısın bıtınce ver karayı al yesılı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Pasaport süresine baglı olarak seyahat edememen mumkun değil, 1 ay da kalsa saglam sebep gosterirsen vizeni 29 gunluk alır cıkarsın. Yani , sen 6 aylık değil 5 aylık vize alabilirsin.

0|0
    0|0
  • yeni bir pasaporta geçersen önceki pasaportun hakları kaybolur o yüzden bence konuyu iyice araştırmalısın ama bence 6 ay da olsa seyahat edememe gibi bişi olcağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Benim bildigim kadinlar yesil pasaport suresi evlenene kadar. Bu arada siyah pasaport diplomatik pasaport. Kirmizi pasaport normal vatandas pasaportu. Sen kimizi pasaport alacaksin.

0|0
    0|0
  • Bunu pasaport başvuru sayfasndan araştırsan? Belki de denemişsindir.

0|0
    0|0
    • denedim net cevaplar yok o kadar abuk bir durum ki.

• yarin onu yapacagim da acaba bilen var midir diye bir sormak istedim yine de. umut dunyasi..

• Hiç söyleme. O umut dünyası beni mahvediyor.

• yeşili ne işe yarıyor siyahı ne işe yarıyor

0|0
    0|0
    • yesili pek cok ulkede vize almadan gecis sagliyor. sihayin bir cacik yaptigi yok :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...