Vikings izleyen var mı..?Ne vahşiler yahu, bir de Türklere barbar derler...

Vikings güzel bir dizi, Hannibal da favorim, hangi tür film seversiniz, yabancı dizi hastaları... Buyrun :)

0|0
6|29

En İyi Erkek Görüşü

• Medeniyetten yoksun olarak görebilirsin evet ortaçağ avrupanın devamı olan avrupa birliği kendine ters düşen milletlere hep vahşi ve dinsizlikle itham etmişler ama medeniyetinde bu topluluklardan geldiğini görmek istememişlerdir. Vikings dizisini bende izliyorum ve ilginç bir bakış açısı ile sunuluyor. Sana tavsiyem özellikle de Norveç, İsveç, Danimarka bir nebzede Finlandiya nasıl Hristiyan yapıldıklarını araştır istersen ilginç sonuçlarla karşılaşacaksın emin olabilirsin. Sonuçta milletler farklı dinlere inanabilir tıpkı bizlerin önce Şamanizm sonra İslamiyet ve değişik Türk boyları Hristiyanlığı ve Museviliği seçmiştir hala da Şamanizm i devam ettiren Türk boyları var. Farklılığı anlamak için farklı olmaktan öte kapasite ister ee avrupa doğu ile temas ettiğinde öğrenemiş medeniyeti barbar demeleri gayet normal bu arada kusura bakma biraz uzattım galiba.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Hannibal Fena yahu (=

1|0
    0|0
  • spartacus bitti gerçi ama bana göre en iyisi game of da iyi bide the walking dead

1|0
    0|0
  • Abartı onlar vurdu kırdı efekt için o kadar uçuyorlar:) Spartacus dizisi mesela, normalde gladyatörlerin öldüğüne çok az şahit olunur kılıçları keskin olmaz ve zırhlarının altında domuz kanlarıyla doldurulmuş kalıplar vardır kılıcı gladyatörler öyle ustaca sokarlar ki domuz kanları fışkırır ve bu bir şov olur. Çok özel gösterilerde ölümüne dövüş durumu vardır. Ama spartacus'te maşallah ölen ölene..

Komedi, klasik iyidir. Friends bir dizinin ulaşacağı son noktadır, dexter da sonradan bozmayaydı iyiydi. Eskilerden izlemediysen, Dr. House, Scrubs, Coupling çerez gibi gider, baş ağrıtmaz.

1|0
    0|0
  • yeni sezonu merakla bekliyorus :) ayrıca bunun iiçinde supernatural, game of thrones, the walking dead , almost human da var :)

1|0
    0|0
  • spartacus güzel bir yol açtı arkasından ilerliyorlar

1|0
    0|0
  • Vikings güzel dizi ama Game of Thrones favorim. Benzer tür de Da Vinci Demmons, Arrow u tavsiye ederim. ayrıca Continium da güzel. Dipnot olarak, tv gösterimde altyazılar ve bazı görüntüler makaslanıyor. Orjinali için netten seyretmenizi tavsiye ediyorum. İyi seyirler...

1|0
    0|0
  • Evet izledim ilk sezonu. Karakterlere pek ısınamadım, özellikle Ragnar'a. Haddinden fazla lakayit ve gevşek duruyor. O konumda biri daha ciddi ve az sırıtır olsa, en azından hasımları ile anlaşma yaparken -.- Sırf tipinden ben olsam anlaşma falan yapmam -.- Ama yine de Vikings'i beğendim bir kaç gözüme batan eksiği dışında. Fakat ne yalan söyliyim; bir Spartacus değil hehe =D

1|0
    0|0
  • tv izlemiyorum =( ama izlerim bunu netten indirip

1|0
    0|0
  • çok ama çok fazla dizi izledim ama Hannibal gibisini neredeyse hiç görmedim.

1|0
    0|0
  • Vikings'i izlemedim.

Teen Wolf, Supernatural, Vampir Günlükler, True Blood, The Walking Dead, Once Upon a Time ve Game of Thrones takip ettiğim dizi bunlar şimdilik.

1|0
    0|0
  • Vikings güzel bir dizi ama konuyu çok uzatıyorlar diye sıkmaya başladı. Hannibal gerçekten başarılı ama dizinin bölümleri çok kısa olduğundan, çok fazla konsantre olamıyorsun. Ama ikisini de gerçekten çok severek izliyorum.

1|0
    0|0
  • Başka hangi dizileri takip ediyorsun ?

1|0
    0|0
    • The Big Bang Theory, Teen Wolf, walking dead

• Vikings 'leri tavsiye eder misin ?

Şu sıralar Lost izliyorum Sezon 3 deyim de kısa sürede bitecek gibi bu dizi

• Lostu izliyordum, sonra koptum uzadıkça uzamıştı. Vikings güzel dizi tavsiye ederim.

• sex ve cesaret ..bide sex ağacı

1|0
    0|0
  • hannibal nasıl bir dizi?uzun zamandır seyretmiyorum herhangi bir diziyi şöyle harbi bir dizi istiyorum aslında.Nasıl bu dediğim?

1|0
    0|0
  • kesınlıkle guzel bır dızı.. adamların tanrıya ınısı ayrı akıtılan aknın haddı hesabı yok :S((

1|0
    0|0
    • hatta ek bır olay.. vikinglerin zamanında savaşlarda sırf karsı tarafın moralını cokertmek ıcın Kopmus kafaları atan adamları varmıs.. adamın gorevı o kosup kosup karsı dusman askerı uzerıne Kelle atıyolar onceden oldurdukelrı askerın kafalarını... .. değişk bir strateji..

• baltalı manyaklar :)

• kesinlikle..

• Digitürkde izledigim tek kanal zaten history channeldir en saglam ikinci dizisi yakinda spartans da gelicek.

1|0
    0|0
  • Dr MD Hause ,Supernatural ,how ı met your mother, spartacus, O.Z , hanibal lacter , dexter ,csı chriminal , liste uzun bende 115 dizi var takip ettiğim şimdilik en favorilerimle listeledim :)

0|0
    0|0
  • 14 ekim geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

1|0
    0|0
  • Supernatural dizisini izlerim ben , sen neden izlemiyosun aaa :)

1|0
    0|0
  • Çok kötü serooo izleme onu...

1|0
    0|0
  • Vikings, Siberia, Perception, Game Of Thornes.

1|0
    0|0
  • dexter ve game of thrones vikings 1.sezonu izledim güzel dizi

1|0
    0|0
  • susam sokagini tek gecerim

1|0
    0|0
  • Californication çerez niyetine izlemelik

1|0
    0|0
  • sende haklısın

1|0
    0|0
  • Tipsiz boynuzlu kamiller :/

1|0
    0|0
  • vikings izlenmez mi, spartacus bitince ilaç gibi geldi

1|0
    0|0
  • beni bir turlu sarmadı o diiz..hep açıyrm bitiremedn kapatıyorm..hannibal bir solukta izledm ama..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• prison break, spartacus. (game of thrones' un yeni sezonunu bekliyorum heyecanla)

2|1
    0|0
  • şu the walking dead i çok merak ediyorum izlesem mi acaba çok boş vaktim var zaten

en son nip tuck izliyordum netten

hannibal dizisi de mi var

bu vikings de merak ettim

american harror story i de merak ediyorum hangisine başlasam bilemiyorum

1|0
    0|0
    • Nip tuck iyiyidi kalite filmler.. Şiddet, psikolojik gerilim filmleri ilgi alanındaysa Hannibal izlemeye değer.. Vikings ilginç bir film şaşırtıcı yanları çok. :)

• Arthur dediğin Merlin sanırım, çok güzel diziydi bitti. Yes John Connor İkisi de süper, gelecekten misin :))

• dizinin adı merlin olan değil ama,diğeri dizinin adı arthur

• The walking dead izlemelisiniz.4. Sezonu bekliyorum sabirsizlikla ..onun disinda have i met your mother var ama korku gerilim falan degil. Gercekten komik ve eglenceli bir dizi:-)

1|0
    0|0
  • Aynen ikisini de beğendim. Fakat 2. sezonlarını bekliyorum. Tür olarak beni tam tatmin ediyorlar.

1|0
    0|0
  • Game of Throns manyak filmler, şiddet ve kanı seven insanlarız demek ki..:)

1|0
    0|0
  • yeni sezonu başladı mı?

1|0
    0|0
Yükleniyor...