Afrikalı biri ile severek evlenseniz ve..

Sizden bağımsız afrikaya gittiği sırada kızını sünnet ettirse ve sizin haberiniz oluncada size daha temiz ve iffetli olucağını bunu onun iyiliği için yaptığını ve burda herkez oluyor dese vede çocukta durumundan şikayet etmese yani mutlu görünse tepkiniz ne olurdu..!

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Direkt boşanma nedeni olurdu..Kadın ya da erkek olsun , bireyin kendi rızası olmadan yapılan sünnete karşıyım..zaten adı üstünde sünnet, farz değil ki..Temiz tutulduktan sonra sünnete gerek yok..Vücut bütünlüğünü bozmaktan, acı vermekten ve cinsel hayatı zedelemekten başka bir işe yaramıyor..Allah insanları yaratırken eksik ya da hatalı yaratmamıştır ki sonradan düzeltilmesini istesin..İnsan bedeninin her bir parçası önemlidir..

0|0
    1|0
    • Güzel cevap ve bende diyorum ki ben dayatma sünnete karşıyım zaruretler dışında..doğuş anomolisi olur başka çare olmaz düzgünce olur..oda zaten 1000de 1 çocukta olur..sağlıklı bir insansan ailem karışmaz yaşarsın yıllarca ve kendi doğrularını seçeceğin ilerlemiş yaşta dersin ki ben gerçekten istiyorum ve.sessiz sedasız olursun..isterse yaşın 40 olsun..ama dayatmyla sağlklı bedeni uyumlu bir insana sırf insanlar.ne der adetimiz böle deyip yapmamalı..ki kaldıki doğa halde iki kat zevk fazlalık..:)

• türküm, bir yabancıyla evliyim ve şimdilik türkiyede yaşıyoruz...Güzel cevaplarınız ve en iyi cevap için de ben teşekkür ederim..

• :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızını sünnet ettirse falan valla bir şey anlamadım

0|0
    0|0
  • düşünemedim

0|0
    1|0
  • kabullenemem,boşanma sebebi olur vallahi,o anki sinirler saldırırım hatta muhtemelen :@ çağdışı birşey,çocuğumun çektiği acıya mı yanıyım ilerde cinsel ilişkilerinden asla zevk almayacagına mı ? Reva değil

0|0
    0|0
    • Peki rıza dışında erkeklerin sünnet edilmesini onaylamak zor değilmi..!

• Sen kaç yaşındasın..

• link bu ne..!

• kızını sünnet ettirse mi?

0|0
    0|0
    • Kızınızı daha temiz ve iffetli olucak bahanesiyle ettirmiş olsa ve bunu normal görse ve kızda şikayet etmese yani sanki bu olay olmamış gibi mutlu görünse..sanki bundan dolayı olumsuz etkilenmemiş gibi..adamda art niyetten değil bizim kültürümüzde var diyerek yaptığını söylese..

• iğrenç yaa midem bulandı:(((((

• Ama gerçek erkek olanına bişey diyen yok ama onuda yaş dolmalı derimde..işte neyse..

Erkekler Ne Diyor 2

• Duruma bağlı sünnetin amacının bazı yerlerde kızın cinsel zevkini azaltmak olduğu yazıyor böyle ise tepkim sert olur ancak eski zamanlarda olan ve islama göre cinsel hayat kitabında okuduğum üzere amaç kızın(ilerde kadının) ve kocasının cinsel zevkini arttırmak ise olabilir derim çünkü gerçekten iğrenç duran klitorisler var ve onların cerrahi bir müdahale ile iki taraf içinde daha iyi hale getirilebilineceğini düşünüyorum ki bu durumda kadının amacının kocasını( ve kendisini )memnunetmek olduğu için günah olacağınıda düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • Peki türkiyede yaşayan böyle bir operasyona ihtiyacı olan klitorisi son derece saçma ve ileri doğru büyük olsa türkiyede böyle bir adet olmadığı için öyle kalacak..

• sanırım klitorisini sünnet ettirmek oluyor bu?

0|0
    0|0
    • Afrikali kadinlarda klitoris fazla uzun olup kesilince daha iyi diyorlar bunye farkli..falan...eeee turkiyede yasayan kadinin boyle bir sikintisi olsa nolucak ya da bu sikinti duzmece..

• Türk kızlarına değil afrikalı kadınlarda klitoris çok iri..bizim kızlarımızdakinden belki 40 kat daha uzun işte bu belki ufak bir operasyon gerektirir malum hiç bir adam penisinden büyük klitor isi olan bir kadınla evlenmek istemez..:))

• tabiki bu kişiye kalmış bir durum. eğer kendisini ve eş adayını rahatsız edecek düşüncesi oluşursa operasyon geçirp düzeltme yapılabilir. ama daha sonra klitorisinden hazm alırmı mechul

Yükleniyor...