Kitap Okurken Kitabiniza Nasil Davranirsiniz?

Ben sahsen altini cizmeden kenaerina not almadan duramam. Kimisi de kitaplarini okur ama kitaba bakinca hic okunmamis gibidir. Siz nasil davranirsiniz kitaplariniza?

• Ilk gunki gibi.
    75% (6)100% (1)78% (7)Oy Ver
  • Biraz okundugu belli olur ama cizmem.
    25% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • Not almadan okuyamam.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Kitap dediğin biraz eskiyecek.Eskiyecek ki bir insanı daha mutlu ettiğini,düşündürdüğünü,bir şeyler öğrettiğini belli edecek bir öğretmen olduğu anlaşılsın...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kitaplarıma gayet güzel davranırım. Kenarını köşesini bükmem katlamam. Kitap okuma tekniği olarak yaptığım şey şudur .

İlgimi çeken ya da tekrar göz atmak isteyeceğim bölümleri sayfa numarası belirterek bir a4 kağıdın yarısına not düşerim ör : Züleyha'nın mektubu sf 128, derim.

Bu notu da kitabın arasında saklar ihtiyaç duydukça döner bakarım.

0|1
    0|0
  • Çizmem, kenarlarını kıvırmam(ayraç kullanırım). Bir defa okuması için birine kitap verdim; çizmiş getirmiş, hediye ettim ona. Benim için özel olan birşey kitap. Fakat başkalarına okuması için verdiğimde illa benim beğendiğim yerleri beğenmek zorunda değil; o yüzden çizmiyorum.

0|1
    0|0
  • Kitaplarım ilk günkü gibidir yıpranmamıştır ve sayfaları tertemizdir kitapları ödünç alan akılsız arkadaşlarım yıpratıp sayfalarını yırtıp üzerine yemek döküp geri gönderince deliriyorum arkadaşım biraz temiz ol.

0|1
    0|0
  • hiç dokunmam. kırılmasını çizilmesini sevmem

0|1
    0|0
  • 10 yıl da geçse kitaplarım ilk günkü gibidir..gözüm gibi bakarım

0|1
    0|0
  • yanımda bir defter tutarım kipatımı kirletmem hoşuma gideni sayfasıyla yazar not ederim -_-

0|1
    0|0
  • Kitap bittiginde sifir gibi olur. Kenarini kivirmam, yazmam, cizmem2.

0|1
    0|0
  • Hic okunmamis gbi

orasni burasini kıvırarak okuyanlari görünce bile çıldırıorm

0|1
    0|0
  • Kitaplarım benimmmm mirasım :)

Sevgilimle okuduğumuz kitapları kitaplıkta biriktiriyoruz ileride çocuklarımıza bırakacağız :)

Elbette notlar alırım ama küçük kağıtlara beğendiğim sözleri not edip,sayfasınıda eklerim..

İlk günkü gibi bırakmaaya özen gösteriyorum..

0|0
    0|0
  • Çok özen gösteririm kitaplarıma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çizerim, notları telefona alıyorum

sonra netten kontrol

0|1
    0|0
  • benimkiler hiç okunmamış gibi duru çok kıymetlidir kitaplarım ;)

0|1
    0|0
  • Ilk gunki gibi.

0|1
    0|0
  • Kitap bittiginde sifir gibi olur. Kenarini kivirmam, yazmam, cizmem.

1|1
    0|0
Yükleniyor...