Fetih 1453 Filmi hakkında ne düşünüyorsunuz ? En pahalı film olduğu söyleniyor.

Filmi duymayan yoktur heralde. Faruk Aksoy'un yapımcılığını üstlendiği Fetih 1453 filminin en fazla para harcanan film olduğu söyleniyor. Sizce Muhteşem yüzyıl dizisi gibi çarpıtma olur mu ? yoksa Tarihimizi temsil edecek gelecekte de belgesel olarak izlenilebilecek bir film mi olur ?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• izlemeyi düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Kesinlikle ülkemizin tarihini en iyi temsil edebilecek bir seviyeye ulaşabileceği kanısındayım.Gidip saçmasapan muhteşem yüzyılları,işte ne bileyim saw ları izliyoruz da bunu izlemezsek ben o izlemeyenin kalıbına şahsına haysiyetine çok rahat tükürürüm!

0|1
    0|1
  • En kısa zamanda izlemeye gidicem.

0|1
    0|0
  • Şimdiden nasıl ses getirdi.

0|1
    0|0
  • Fragmanları iyi gibi... Hayal kırıklığı olmaz umarım

0|1
    0|0
  • Kesinlikle izleyeceğim.İyi iş çıkarttıkları ümidindeyim.

0|1
    0|0
  • sabırsızlıkla beklıyorum

0|1
    0|0
  • Gidip izleyeceğim

0|1
    0|0
  • Gidip izleyeceğim.

0|1
    0|0
  • En azından en çok uğraşılan filmlerden birisi olmuş merakla bekliyorum

0|1
    0|0
  • ızleyecegız valla

0|1
    0|0
  • Ben çok umutluyum. Filmi izleyeceğim. İnşallah güzel bir şeyler çıkar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Filmi izlemek istiyorum, ama çok para harcanmış olsada izlediğim frangmanda efektleri çok gerçekçi bulmadım, çizgifilm gibi kimi sahneler

0|1
    0|0
  • Sinemada izleyeceğim .

0|1
    0|0
  • önceden konusmamak lazım bir fiyasko da olabilir bir başyapıtta vızyonda ızlerız sonra degrlendırmek daha dogru olur

0|1
    0|0
  • evet en pahalı film bütçesi ile hazırlanmış ve bir çok yer de 3d sinema programı kullanılmış sinema diye düşünüyorum.en azından fragmanın dan öyle gördüm ve okudum.muhteşem yüzyıl dan farklı olacagı kanaatindeyim.

0|1
    0|0
  • mükemmel bir filmdir bence. izlemeye gideceğim yüzde yüz

0|1
    0|0
  • Izlemeyi çok istiyorum ama o tarihte türkiyede olmayacam çok merak ediyorum nasıl bişey

0|1
    0|0
Yükleniyor...