Van jandarma komando taburu hakkındaa

eski sevgilim komandoydu şimdi usta birliği van jandarma bişeysine çıkmış.. Çok bilgim yok yani eski sevgilim olduğu için çok öğrenemedm. Çok kötü bir yere mi çıkmış ? tehlikede mi yani ? bide kalacakları yer şehrin içindemi nasıl bir yerde :s

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• genelde doğuda askerleri rahat bırakırlar sıkmazlar.tehlike olarak hiçbir yeri ayırmamak gerekir fakat doğu diğer bölgelere göre +1 önde askerimizin işi her daim zor allah kuvvet versin aklınıza kötü şeyler getirmeyin.nedir çarşı olmaz genelde vatandaş gündüz pamuş şeker gece eşkiyadır.

1|0
    0|0
    • çarşı izni yok mu yani :D

• karakollarda izinn yokk :)) ama vanın ıcındeyse cıka bilirler

• inşallah çıkamaz amin :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben vanda yaşıyorum.Hiçbir tehlike de yok.Medyanın dediklerine de bakmayın ya.Burdakiler hayvan değil insan.

1|0
    0|0
    • van jandarma karakolu bir tane mi var yani tam olarak nereye düşebilir şehrin içine mii . Ben kötü bir şeyden demedim sonuçta doğu yani tehlikeli midir

• Jandarma il içinde olmaz bildiğim kadarıyla.Medyayı takip etmez misinn ? Barış süreci içindeyiz.Şu an olay falan yok.Olmaz da daha.Rahat ol.Van da tehlike olmuyor.il ve ilçeler sınırında olur jandarma karakolları.Gönlünü ferah tut

• yakında ölür

1|1
    0|0
  • vanın hangi ilçesinde olduğunu öğrenırsen yardımcı olabilirim bende Hakkari yuksekovada yaptım Van 1buçuk saat uzaklıktaydı

1|0
    0|0
    • öğrenmem çok zor sağol yinede

• ben mutki ilce jandarma komutanlıgında görev yapıyorumm astsubayımm buralar eskısı gibi değil vanda bize 2 saat kadar mesafede

1|0
    0|0
  • Orası tehlikeli bir yer değil güneydoğuda bile olsa şu an sorun olmaz senin barış sürecinden ahberin yok galiba

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...