Vay efendim "kim görmüş ama kim eleni'yi öptüğümü" ha?

taa eski zamanlardan birinde, dudakları erkek dudağı olan bir kadın çıplak fotoğraf çekmeye merak salmış.bir şişe malibuya çok ceylanı yatağa atmış.canım benim.tekele para yerine takvim yaprağı saymış bir rivayete göre.gecenin üçünde, sokağın da romantizminden faydalanarak şarkılar bağışlamış kaldırımlara.o zamandan bu zamana tek değiştirdiği fotoğraf makikinesidir.

neyse...

bir aşk cıvcıvlanıyor kimi insanın içinde, öyle dertli kederli değil, öyle kitaplara girmez, öyle hudut tanımaz, öyle bir yakışıksız.gelip gelip çatıyor üst benliğine.dalgakıranları sevmezdik ya gemiler de denizde.metaforun boktanı böyle olur.oyuna gelmeyin.hemen bir neyse daha, yıpratmayalım kendimizi.

sonra efendim, bir soru gelmeli, buyrun:

dedikodu sever misiniz, dedikodu yaparken kural bilmez misiniz?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Reel hayatımda hiç dedikodu etmedim, sanalda ederim. Sanalda kimin ne olduğu belirsiz çünkü

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Dedikodu yapmayı sevmem ama dinlerim yorum pek yapmam. Yapıldığında sorularda önünü kestiğim zamanlarda oldu.

0|0
    0|0
  • kim bu eleni

0|0
    0|0
  • Dötü kaşınan keçi çobanın değneğine sürtünürmüş:/

0|0
    0|0
  • dedikoducuyum

0|0
    0|0
  • angelica iyi yazıyor kötü soruyormuş, dedikoduya merak salmış diye duydum

0|0
    0|0
  • Dedikodu iyidir suferdir candir canandir. Dedikodusuz bir yasam dusleyemem ben.

Yoksa firinci ahmet abinin karisinin bakkal hamdiyle fingirdesirken hamdinin biricik muallasinin cirak husamettinle genclik aski yasadigini kim soyler bize degil mi :)

0|0
    0|0
  • Ya o, Mualla'yi sandala atip,

Ruhumda hicranin'i soyletme hikayesi?

O. Veli iyidir iyi

0|0
    0|0
  • levent yükselinde dediği gibi geç bunları anam babam geç bunları :)

0|0
    0|0
  • birde üsenmeden okudum ya la.

0|0
    0|0
  • Kaldırımlara şarkı bağışlamak kadar güzeldir dedikodu yaparak havaya sözcükler bağışlamak..

0|0
    0|0
  • "İnanılması en zor dedikodular, aptalların belleğinde en uzun süre kalanlardır"

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hadi bi' kahve yap da azıcık dedikodu yapalım. Hı?

0|0
    0|0
  • dedikodu yapmayı değil de dinlemeyi daha çok severim :D

0|0
    0|0
  • Geç bunları dırırıdırırırım...

Dilime dolanıp durur şimdi bütün gün. Tarzını sevdim, çok orjinal.

Dedikoduyu severim ama herkesle yapmam.

0|0
    0|0
  • sevmem dedikodu

0|0
    0|0
Yükleniyor...