Gelecek seçimlerde ailece aynı partiye mi oy kullanacaksınız?

Anne ve babanızla oy vereceğiniz parti aynı mı? Ev içinde siyasi tartışmalar yaşanıyor mu?

Güncellemeler:
seviyeli her cevaba +1
arkadaşlar hangi partiye oy vereceğinizi sormuyorum, bizim ailede oylar farklı partilere gidiyor. sizde de durum böyle mi merak etmiştim sadece. teşekkürler.

0|0
710

En İyi Erkek Görüşü

• herkes bilinçli çok şükür

5|2
    0|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Hepimiz CHP ye oy veriyoruz :)

3|4
    1|3
  • Bir ailenin bütün bireyleri aynı siyasi görüşte olacak diye bir şey yok...

Herkes kendi ideolojisine yakın olan benimseyen partiye oy verir ya da hiç oy kullanmaz geçersiz kullanır vs.Babam X partisine veriyor diye ben de o partiye verecek değilim ama X partisi tüm aileye uyar o ayrı.

Aile olarak "birey" bilincini benimsemiş kişileriz yani herkes hür bu konuda.

0|2
    0|0
  • CHP

4|5
    0|1
    • ailece aynı partiye mi oy kullanacaksınız onu sormuştum.

• K.bakma dikkat etmemişim ..

Ailem ; Babam ve ben ..Evet ikimizde aynı partiye veriyoruz ..

• hepimiz CHP :)

4|4
    1|3
  • Kimse kimin kime oy verdiğini bilmez

0|2
    2|0
  • Annem,babam,ablam chpye ben ve diğer ablam Bdp'ye.

2|2
    2|3
    • Dersimli misin?

• Evet,Nerden anladın :)

• Annem babam CHP ye ben ve diğer ablam bdp ye. Türkiye'de başka hiç bir yerde böyle bir jenerasyon yok. :) Ama sen yine CHP de bence. :))

• tabi ki Cumhuriyet Halk Partisi :))

4|3
    1|3

Erkekler Ne Diyor 9

• annem- babam sosyal demokrat ben sosyalistim. yerel seçimde kesin Chp'ye oy vereceğim, milletvekili seçimleri için kararsızım.

4|3
    0|2
    • Sosyalizm ve Chp :) Prdon ama Sosyalizm chp'nin neresinde ?

• Yereli ya da geneli yok ki bunun.Sosyalizmden bahseden bir insan ulusalcı bir partiye oy vermemeli.Boykot edebilirsin ya da herhangi bir x partiyi destekleyebilirsin ama Chp neden ?

• chp ile özel bir alakası yok. burada yaptıkları işleri beğeniyorum, belediye başkanından memnunum ve onun devam etmesini istiyorum. bu yüzden boykot etmeye gerek yok. burada yaptıklarını mhp yapsa mhp'ye de oy veririm ya da başka bir x parti. milletvekili seçimleri ise bambaşka bişey. Orada tabi ki oy vermem.

• Hepimizin siyasi görüşü aynı iki kişi aynı iktidara mı yürüyoruz yoksa :))

1|1
    0|0
    • Chp'ye oy vermem mümkün değil benim siyasi idolojime ters :)) Ailem annem,babam,ablam gibi düşünmüyorum ben pekk..:)

• Yanlış anlama ama.Irkçılıktan en çok Dersim çekmiştir.Irkçılığın her türlüsü hastalıktır.Sence bdp tam ırkçı olmasa da ırkçı eğilimleri olan bir parti değil mi bence öyle.Bdp İstanbul'da Ankara'da İzmir'de Dersim'de sosyalisttir, Hakkari'de, Diyarbakır'da, Şırnak'da, Mardin'de Van'da ırkçı.Ben karadenizliyim bizim buralarda il binası dahi açamıyorlar (tasvip etmiyorum) ama siyasi faaliyetlerini takip etme fırsatım oldu

• Ayrıca CHP nin sosyalist olmadığını düşünüyor olabilirsin.CHP ulusalcı kimliğinde yavaşta olsa sıyrılmaya çalışan bir parti.Dün Kılıçdaroğlunun yaptığı basın toplantısını izle Kürt sorunu ile ilgili söylenenler devrim niteliğinde.CHP ulusalcı olsa Sezgin Tanrıkulu bırakın genel başkan yardımcılığı CHP de kapıcılık dahi yapamaz.Gezi olaylarından sonra ben CHP ye karar verdim.Bütün sosyalist gençleri sadece CHP kucakladı.Bdp ne yaptı apo posterli masa örtülü çadırlar kurdu.

• liberal partiye veriyoz bayraginda yunus var diye kucuk kardesim onu seviyor

0|3
    0|0
  • hepimizin siyasi görüşü aynı.

0|1
    1|2
  • Cumhuriyet Halk Partisi...

3|1
    0|1
  • CHP' ye oy vereceğini söyleyenler seçimde oy kullanmıyorlar mı?

0|2
    1|1
    • hangi partiye oy vereceğinizi sormuyorum, dikkatli okursan sevinirim.

• kullanıyorlar da, o chp oylarıyla dolu sandıklar çöpten çıkarılıyor hileler yapılıyor. şerefsizliğin her türlüsü var bu ülkede. hak etmeyen insanlar hak etmedikleri yerlerde şimdi bütün sahtekarlıkları yaparak

• Yağmur...Sen hayatında CHP oylarıyla dolu bir sandık gördün mü?

• Belediye seçimlerinde büyükşehir, ilçe farklı partiler olabiliyor.

0|1
    0|0
  • Ak parti.++++++++++++

0|3
    5|4
    • ailece oyunuz aynı mı olacak?

Yükleniyor...