Dövüş sanatı önerileriniz ?

Arkadaşlar kursuna gideceğim de karar veremedim. box kick box karate tekvando vs vs hangisini önerirsiniz. savunma değil saldırı ;)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben kücüklügümden beri krav maga yapıyorum 15 sene özel ders aldım israilli bir hocada üstünede tanımam ama türkiyede gerçektende bilip ders verenini bulman imkansız gibi birsey .

0|1
    0|0
    • daha önce hiç duymadıgıma göre bulmam imkansız evet

• ben onu bulmam çok zor hemde bulsam fiyatı ucuktur. bn gariban öğrenci :)

• aynen zaten buldunmu 1-1 genelde ordudan cıkma bir insan denk gelirse olur o da cok ama cok zor ve cok masraflı bence sen box-kick box yap kardesim digerlerine göre ülkemizde daha yaygın ve gelismis

Kızlar Ne Diyor 3

• karşıdakinin seni asla yere yatıramayacağı bir dövüş sanatı vardır oda kung fu dur ama öğrenmek baya zordur :)

0|1
    0|0
    • ben karşıdakını yere yatırmak istiyorum =))

• yatırabilirsin kung funun aldığı dönüş sanatları her yere sor aynı şeyi söylerler karate teakwando ve box türü dövüş sanatlarıdır kung fu nunda bir sürü dövüş sanatı vardır içinde ama çok zordur dayanman gerek :)

• kalsın :)

• Kick boks bence

0|1
    0|0
  • tekvando önerırım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sade Boks.

0|1
    0|0
    • sebep var mı hocam ?

• aslında kick box öğrenip tekme kısmını cebe koymal lazım. genelde kavgada hep yumruk kullanırsın ama tekme de duruma göre kullanılabilir

• tecrübe olmadan sadece şansa bakar o iş.

• Kick boks + vücut geliştirme ideal bence

0|1
    0|0
  • Kick box kas yapmaya müthiş yardımcı olur. Ancak çok sağlam kondisyon ister.

0|1
    0|0
    • beslenmeye de cok dikkat etmeli o halde. cunku yuksek enerjili idmanlarda vucut kortizol hormonuyla kas da yakar diye biliyorum.

• fizyoterapi öğrencisi olarak katılıyorm. beslenme dersi aldım zaten karbonhidrat yuklemli çalışıyorum fitnes da. eger oyle olmasaydı kas yakardım evet.

• dünyadaki tüm dövüş sanatları bahane dostum yürek yap kendine azda box bilsen yeter.

0|0
    0|0
  • aikido .

0|0
    0|0
Yükleniyor...