Ufak bir deneye var mısınız?

MisSDİ
Eski Yunanlılar zamanında yapılan bir şey bu.

Malzemeler: Bir tutam ip ve bir yüzük.

Yapılışı:

Yüzüğü ipe geçirin önce avucunuzun yanına yani serçe parmağınızın olduğu yöne doğru bir kaç kere değdirin daha sonra avucunuzun ortasına getirin ama sabit bir şekilde tutun o kendi kendine hareket edecek.Eğer sağa sola ya da ileri geri hareket ediyorsa erkek.Daire çiziyor, dönüyorsa kız.

Eğer hareket etmiyorsa olmuyor demek.

Not: Sonuçta Allah'ın takdiri bu sadece basit eğlencelik bir olay.Dönmeyenler korkuya kapılmasın.
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar bir deneyin ya.

Çocuğu olan kadınlarda denedik doğru çıktı.
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar avucunuzun ortasında tutun hareket ettirmeyin o zaten dururken kendi kendine hareket ediyor.
Ufak bir deneye var mısınız?