Andımız kaldırıldı sıra artık hangisinde?

A-İstiklal Marşı

b-Türk Bayrağı

cAnıtkabirin yıkılıp yerine avm yapılması

Güncellemeler:
İNADINA NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• hepsi aynı anda olabilir...bizim bu devlet neyin kafasını yaşıyo anlayamadım

2|3
    2|2
  • İleri demokraside olduğumuzu savunan boşbakan,neyi demokratikleştirmeye çalışıyor merak ediyorum :)

Sizin demokrasi dediğiniz türklüğü silmek,yok saymaksa ...

0|1
    0|0
  • ya bence çok mantıklı adam kürtse lazsa eğer türküm doğruyum demek zorunda değilki.iyi olmuş bence

1|1
    3|4
    • adamın kürt ya da laz olupta türküm demesiyle alakalı birşey değil bu..

bende makedonya göçmeniyim ozaman bende mi rahatsız olmalıyım TÜRK'üm demekten ?

senin dediğin bu mantık oluyor çünküüüüüü !

• sağol dostumm ;)

bizler sanki bu zamana kadar türk'üm diyeni ezmişiz, baskı uygulamışız gibi konuşuyorlar ve adamı çıldırtıyorlar yaaaa.. bizlerde Osmanlı gibi davranıyoruz iştee Türk'üm de ya da deme beni bağlamaz ama Ülkene ve Can veren okadar Şehit'lerine sahip çık yeter dedik biz... ;)

ama bazılarının götü çooooooook kalktıııı

• hayır şuan yaptığna U dönüşü denir senin.sözünün arkasında duramıyorsun ben ülkeme vatanıma sahip çıkarım yeri geldimi senden daha iyi avukatlıkta yaparım sadece bu ülkede kürtlerin varlığını inkar etmemek lazım 30 milyon az değil dostum

• link

Anlamıyorum Türküm , Doğruyum , Çalışkanım demek neden battı bu şerefs*zlere !

2|1
    0|0
  • Anıtkabir yıkılıp yerine avm yapılır. Avm'de de Filistin bayrağı, R4bia bayrağı satarlar.

2|1
    1|0
  • O kadarda değil...

0|2
    2|3
  • avatarın ile söylediklerin büyük çelişki içinde

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Andımız ile ilgili çok şey yazıldı ama bir kere de ben hatırlatmak istiyorum.

Andımızın yazımı ve yazarının hikayesini okumanızı tavsiye ederim link

Benim görüşüm adım adım Türkiye Cumhuriyetinin yıkılmasına ve bölünmesine doğru gidiyoruz. Kürtler teröristleri memnun etmek adına Türklüğü parçalamamız, yobazları mutlu etmek adına da Atatürk ve inkilaplarından uzaklaşmamız Türkiye Cumhuriyetinin dağıtılması anlamına geliyor.

Bundan sonraki adım muhtemelen Anayasanın değişikliği sırasında değiştirilmesi dahi teklif edilemeyecek olan ilk 3 maddenin ve bunları koruyucu olan 4. maddenin tasfiye edilmesi olacaktır. Bunun da yolu yeni anayasa ve Başkanlık sistemidir. Kuvvetle muhtemeldir ki Cumhurbaşkanının görev süresi dolunca bu tartışmalara ve değişime tanık olacağız.

İstiklal Marşı ve Türk Bayrağının değişeceğini düşünmüyorum. Onların içinde islami değerler var. Türkiye Cumhuriyeti bölündüğü zaman hala kullanılabilirler.

Anıtkabirin yıkılmasının ise ayaklanma şeklinde yapılıp insanları oraya sürmek ve oldu bittiye getirmek en etkili yöntem olurdu. Bunun benzeri yakın tarihte de görüldü. Devrimlerde eski değerler alaşağı edilirler.

0|1
    1|0
    • +1 demokrasi yok ülkede adam neyin paketini açıyor kendi yandaş kıllarına ve oy rotasını çevirdiği halklara yaranmaya çalışıyor

• Yazdığınız gibi kendi yobaz takımına ve oylarına göz diktiği Kürt milliyetçilerine hoş görünme çabalarının yanında gizli amaçlarına ulaşmak için atılan adımların arasından sadece biri bu.

Fakat güncellemenize itiraz ediyorum. İnatla iş yapan kişiler bir fikrin peşindeki koyunlardır. Söyleyecek sözünüz bittiği zaman "inat" edersiniz. İnadınızla değil aklınızla kelam ederseniz doğruluk yolundan şaşmamış olursunuz.

• Andımızı okumakla olmuyor bu sadece, tarihe baktın mı Almanya'da vardı andımız, varlığım Hitler'e armağan olsun der, İtalya'da Mussoliniye armağan olsun gibi bir şey vardır ve bunlar asıl diktatörlüğü zihinlere kazımak için yapılmıştır.. bunu abartmanın ülke elde gidiyor demenin anlamı yok.. Hepimizin bu vatan ve bu vatanı savunanlar sadece bizim gibi Türkler değil, kürt çerkez vb. var.. biraz kalıplaşmış düşüncelerimizi sorgulayalım bence..

0|0
    1|1
  • bazıları ben kürt'üm, çingene ya da roman'ım diyor diye bizler Türkiye Cumhuriyeti'nde sürekli sıkıntı yaşamak zorunda değiliz.. rahatsız olan götü yiyorsa çıksın yurt dışında söylesin bakalım bunları götleri yer mi ?

anca Boşbakan Tayyoş ve saz ekibi herşeye göz yumuyor, çünkü Cumhuriyet Rejimi onuda rahatsız ediyor

bilmem farkında mısınız ama hiçbir zaman TC, Türkiye Cumhuriyeti, Atatürk lafları bu adamın ağzından hiç çıkmadııı ;) : ((

1|2
    1|1
  • zaten sadece i.okullarda söyleniyordu isabetli olmuş.

1|1
    3|2
  • Dünyadan haberiniz yok boş boş konuşuyosunuz

1|2
    1|1
  • NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE! evet katılıyorum.Ama sen ilkokul bittikten sonra kaç defa andımızı okudun onu söyle bana ?

0|0
    0|1
  • Anıtkabirin taşına dokunana o kirişleri sokarız.

0|1
    1|0
  • C olur gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • İt ürsün kervan yürüsün...

0|0
    0|1
  • Alayı kaldırılsın gerek yok

0|1
    2|2
Yükleniyor...