Pmyo hakkında bilgisi olanlar...

kardesim 1997 dogumlu liseyi bitirdiken sonra pmyo'nda okumak istiyor yası uygun mu acaba bilgisi olanlar yardımcı olabilir misiniz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• e)18 yaşını tamamladıktan sonra yaptırılan yaş düzeltmelerinde, düzeltmeden önceki yaş geçerli olmak kaydıyla, sınavın yapıldığı yılın 1 Ekim tarihi itibariyle (1 Ekim 2013) 18 yaşını tamamlamış, bayan ve askerlik yapmamış erkek adaylar için 24 yaşından gün almamış olmak (01 Ekim 1990 - 01 Ekim 1995 tarihleri arasında doğmuş olmak), askerlik hizmetini yapmış erkek adaylar için 26 yaşından gün almamış olmak (01 Ekim 1988- 01 Ekim 1995 tarihleri arasında doğmuş olmak) ,

0|0
    0|0
    • neden polis olmak istiyor yoksa ailen mi zorluyor

• Haklisniz tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 6

• yaş uygundur

0|0
    0|0
  • o kaldırıldı artık bir üniversite mezunu olmadan pmyo giremiyorsun :)

0|0
    0|0
    • nerden edindin bu bilgiyi?

• hangi yönetmelik?polis okullarının yönetmeliğine yazmaz

• Boyle sacmalik olr mu yaa uni gbi orayi bitirmesi derdmz zaten

• lisseyi bitirip başvurabilir herhangi bir sorun olmaz yaşı... kendine dikkat etsin spor falan yapsın

0|0
    0|0
    • anladım ben bir yerde okumustum 97 dogumlular ıcın yas kucuk olur dıye aslı var mı diye sormak istedim tesekkurler

• liseyi okusun başvurular açıklandığında yaşını da görürsünüz ama bence liseyi bitirmesi yeterli..

• niye kavgaya mı meraklı

0|0
    0|0
  • LİSEYİ BİTİRDİKTEN SONRA ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRİP BELLİ PUAN ALDIKTAN SONRA BAŞVURU OLUYOR

0|0
    0|0
    • ama yası uygun mu peki katılmak icin?

• fetoşçu olmayanı polis yapmazlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence kendini bile bie ateşe atmasın bir daha düşünsün..

Eli silah tutacağına kalem tutsun :)

Ama illa polis olacağım diyorsa şimdiden bir cemaatla torpil işlerini görüşün,torpili olmayanı pek almazlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...