Roman önerisi olanlar var mı?

sürükleyicilik en büyük tercihim. bana birşeyler katabilecek türden ayrıca olay örgüsü ilginç olan ve sürükleyici olan bir roman önerebilir misiniz?

Teşekkrler şmdiden :)

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• KIZIL NEHİRLER

LEYLEKLERİN UÇUŞU

VEEE

SİYAH KAN

0|0
    0|0
    • grange fanısın sanki :)

• Tamam TAŞ MECLİSİ o yapıya sahipti ama yazar bunu mükemmel şekilde kurgulamıştı. Diğer yandan hayır KIZIL NEHİRLER VE SİYAH KAN tadına doyum olmayacak cinste inanılmaz kitaplar.

Erkekler Ne Diyor 12

• Mario Mazzanti - Şah Mat

yazarın ilk kitabı olmasına rağmen,oldukça etkileyici bir başyapıt.Psikopat karakterlerini inceleyen bir doktorun,kadınları farklı şekillerde (anla artık) , çeşitli fantezilerle öldüren bir seri katili yakalama çabalarını anlatıyor.

0|0
    0|0
  • Afrika Prensesi diye bir kitap var. Ram Orenin pek fazla bilinmez. Ama akıcı bir dili vardır. Taht oyunlarını deneyin diyeceğim ama da biraz fazla sürükleyici :)

0|0
    0|0
  • Dan Brown

Ahmet Umit romanlari, birini sec, pisman olmazsin. Hem de gercek hayattan birseyler ogrenirsin.

0|0
    0|0
  • olasılıksız'ı deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • Emile Zoladan Germinal serisini oku

0|0
    0|0
  • Aklından Bir Sayı Tut

Gözlerini Sımsıkı Kapat

Şeytanı Uyandırma

Bu üç kitap seridir. Okumadıysan yazdığım sıraya göre okuyabilirsin. Polisiye tarzı ama sürükleyici gerçekten.

0|0
    0|0
    • sonunu merak ettirip okutan ama okurkan sıkan türden mi peki? sürükleyici diye alıp bu tarz çok kitap okudum da :/

• Okurken de sürükleyici. Belli başlı yapbozların birleştirilmesi gibi düşün. Romanın her bir yerinde bir merak uyandırıyo. Zaten onları merak ederek okumaya devam ederken bir bakmışsın kitap bitiyor :)

• Steve jobs- walter isaacson bir oku okumaktan zarar gelmez.

0|0
    0|0
  • Yeni soru sormak istemedim de, bana da fantastik türünde akıcı bir kitap önermeniz mümkün müdür ?

0|0
    0|0
  • binboğalar efsanesi- yaşar kemal... en son okuduğum roman... fena değil...

0|0
    0|0
  • Elbette ''Oğuz Atay - Tutunamayanlar''

0|0
    0|2
  • BU ÜLKE----CEMİL MERİÇ

0|0
    0|0
  • rafet el roman oku oku bitmez. :))))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• KLON. cok surukleyıcı guzel bı kıtap senn bakıs acını degıstırıyor dusunduruyor guzel oku bnce:)

0|0
    0|0
  • Elif Şafak-İskender çok hoştu.Sonu insanı şaşırtıyor.Sürükleyici hoş bir romandı.Tavsiye ederim^^

0|0
    0|0
  • Simyacı, Onbir Dakika, Beyoğlu rapsodisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...