Israil de nato ya alınacakmış , ne alaka ne alaka?

Israil de nato ya alınacakmış , ne alaka ne alaka?

link

bakalım daha neler göreceğiz size de saçma gelmiyor mu?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım sen haberi doğru düzgün okumadan soru niye soruyorsun ki.orada israil nato'ya alınacak diye birşey yazmıyor sadece İsrail'in NATO'nun akdenizdeki donanmasına katkı yapmak istediği ve Türkiye'nin karşı çıkmasına rağmen Nato'nun sıcak baktığı yazıyor.İsrail zaten NATO'ya katılamaz.Türkiye veto eder ve 1 NATO üyesi veto ederse diğer tüm üyeler (27-28 üye mi ne vardı zaten) kabul etse bile üyelik gerçekleşmez.2.si İsrail'in dış politikasına da uygun değil bu tarz örgütlere girmek.onlar dışarıdan yönlendirmeyi severler.NATO gibi 20 küsür üyesi olan bi örgüte değil dünyada hemen hemen her ülkenin üye olduğu BM'ye bile katılmamışlardı yanlış bilmiyorsam.

1|1
    0|1
    • türkiye veto mu eder:)

• neyse boşver kardeşim.böyle konuları yüzyüze konuşmak,tartışmak lazım sanal ortamda yapılan tartışmalar çok iyi olmuyo daha önce tecrübe ettim böyle konular klavye arksından tartışılınca iş tatsızlaşıyor.

• neys,e herhangi bir etkimiz olacagından degıl zaten, maksat fıkır paylasımı...

yoksa olacak olan hersey oluyor ztn bız burda ne desek boş...

Kızlar Ne Diyor 5

• neden tuhaf geldi anlamdım

0|0
    0|0
  • Neden saçma gelsin.

0|0
    0|1
  • Hocam bana olanın dışında bir fark uyandırmadı açıkçası..

0|0
    0|0
  • Bana hiç sacma gelmiyor.

0|0
    0|0
  • normalll

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Nato ülkelerinin en büyük siyasi ve askeri ortaklarından biridir İsrail. Şaşılacak bir şey yok. Ben ce Türkiye'nin nato'da olması çok daha saçma. Tabi Amerikan askerlerinin önünde kalkan olacak bir 3. dünya ülkesi asker hep lazım olmuştur.

0|0
    0|1
  • olabilir..şaşırmadım..

0|0
    0|0
  • saçma olan birşey yok.. israile dünyanın bakışı bellli değilmi.. yandaşlarının kimler olduğıuyada karşıtlarının kimler olduğunu biliyoruzz.. destekleyenler arasında nato ülkeleride var olası bir saldırı durumunda yardımlarına koşacaklar neden çünkü nato kardeşliği...

0|0
    0|0
  • abd bıktı israile avrupa kol kanat gerecek olası bi iran saldırısına karsı israili koruyacak bu kadar basit işin özü bu yadaa aksi durumda irana rahatca cullanacakk

0|0
    0|1
  • Bana saçma gelmiyor... Hangi perspektiften baktığına bağlı. Gerçi hangi perspektiften bakarsan bak yine saçma gelmiyor.

1|0
    0|1
  • Siyaset

0|0
    0|0
  • amerika emperyalizm nato israil... bana çok normal geldi.

0|0
    0|0
  • Saçma olan bizim natoda olmamızdır.

0|0
    0|0
  • saçma olan kısmı anlamadım ben bizim nato da olmamız ne kadar mantıklıysa israilin de olması o derece mantıklı

0|0
    0|0
  • İsrail zaten amerika ve avrupa yahudileri tarafından kalkındırılan bir ülkedir.Saçma olan bizim natoda bulunmamız.

0|0
    0|0
  • Türkiyenin üye olmasından daha saçma değil

0|1
    0|0
  • For better world, erase the israel !

sevdiğim bir sözdür

0|0
    0|0
  • Ne alaka ne alaka?

0|0
    0|0
  • Türkiye engel olmaya çalıştı ama nafile.. Şimdi İsrail'de bir müttefik hadi hayırlısı..

0|0
    0|0
  • Girmesi lazım zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...