Bazuka mı proje dosyası mı?

bazuka mı daha ıyı olur proje dosyası mı daha ıyı kullanıslı olur

Güncellemeler:
arkadaslar proje dosyası diyorum, siz nelerden bahsediyorsunuz

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• proje dosyası bence... bazukalar hem iğrenç kokuyo hemde projeler içinde çok durdumu kıvrılıp şekil değiştriyor... zaten en fzla 2 sene kullancaksın, bölümn ne bilmyrm ama genelde budur ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ne o ? nedir ?

0|1
    0|0
    • proje kagıt cetvel vs. koymak için kullanılan çanta türleri dıyım alakasız yorumlar olmus

• ;) proje dosyası

• çok yer kaplıyor oda iyi veya kötü yönlerini bilen biri söyleseydi, şimdi senin ki seçim sadece :)

• bileydik yardımımız dokunurdu

0|0
    0|0
  • hata sen de. en başta yazsana bazuka ne biz nerden bilelim. biz bazukayı roketatar olarak biliyoruz.

bu arada sorunu 5 yıldızladım :) :P :D

0|0
    0|0
  • sen paradan haber ver. ben hemen 4 kişilik bir ekip oluşturup geliyorum. dördü de alanında çok uzman. ;:)

0|0
    0|0
  • Herhalde çanta tarzı birşeyler soruyorsun. Yoksa Votkamı ? Yoksa Silahmı. Ne lan bu.

0|2
    0|0
  • Atom bombası fırlat delil felan hiç bir şey kalmaz

0|1
    0|0
  • kaza süsü ver

0|3
    0|0
  • eğer ofis ile ilgiliyse bazuka bir işe yaramaz, bir yerleri havaya uçuracaksanda proje dosyası işe yaramaz

0|1
    0|0
    • öğrenciyim dosya cok yer kaplıyor bazuka alsammı kararsızım kagıda zarar verme açısından leke yapar dıyolar sarıldıgı ıcın

• bizim bildiğimiz bazuka bu link seninki leke yapar mı bilemem hiç kullanmadım

• Benim bildiğim bazuka votka markası. :-)

0|2
    0|0
  • el bombası veya kalaşnikof

0|1
    0|0
  • mimarlıkta mı okuyon ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...