Ege bölgesinin en güzel şehri hangisi?

ege bölgesinin en güzel şehri sizce hangisi ?

• Izmir
    69% (56)53% (54)60% (110)Oy Ver
  • Denizli
    5% (4)11% (11)8% (15)Oy Ver
  • Aydın
    9% (7)13% (13)11% (20)Oy Ver
  • Manisa
    5% (4)5% (5)5% (9)Oy Ver
  • Muğla
    12% (10)18% (18)16% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
33|47

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 33

Erkekler Ne Diyor 46

• İzmirde yaşadım 9 eylül mezunuyum. İzmir diyenler neye göre diyor anlamıyorum. istanbuldaki yeşilin %1 i yok. bornova dağlarını bir görün midem bulanıyo. şehir beton yığını. kışın bir yağmur yağar şehir venedik gibi. rezaletin bini bir yerde. denizli komün gibi bir yer. şehir görünümü yok. manisada 2 sene yaşadım. nefret ettim. özellikle nurlupınar bölgesinden. bilenler anlar ne demek istediğimi. muğla dalaman babamın ilk görev yeriydi muğla merkezi de az çok bilirim. muğla güzel ama bit gibi. ama yine de oyum oraya. aydında çok tanıdık var ama pek memnun değiller ben bilmiyorum.

1|1
    0|0
  • Kesinlikle izmir.

1|0
    0|0
  • Muğla

0|0
    0|0
  • ben muğla diyorum.

0|0
    0|0
  • İzmir demek; güzel kızlar demek, yakışıklı erkekler demek. Aşk için en uygun ortamlar demek :)

0|0
    0|0
  • Egenin bütün şehirleri güzeldir ama Egenin incisi Türkiye'nin Avrupa ya açılan modern yüzü her zaman İZMİR ' dir.

0|0
    0|0
  • İzmir..

0|0
    0|0
  • Egenin güzel olmayan şehri mi var ?

0|0
    0|0
  • muğla dedım gıttı yarı ak denız yarı ege

0|0
    0|0
  • Bence Aydın

0|1
    0|0
  • il geneli muğla, il merkezi izmir.

0|0
    0|0
  • Tüm İzmirli arkadaşlarıma selam olsun Gavur İzmir'im benim <3

0|1
    0|0
  • Muğla... Sahilleri, tarihi miraslar ve doğal güzellikleri açısından hepsinden önde. Antalya'dan da önde diyebilirim

0|0
    0|0
  • Muğla

izmir

0|0
    0|0
  • izmir dir bence..

0|0
    0|0
  • izmir depar atarak öne geçiyor

0|0
    0|0
  • çok konusmayın ülen yıllardır ülkemizin en temiz ve en huzurlu sehri secilen tabiki Aydın :)

0|1
    0|0
  • Şıklarda nasıl olmaz anlamadım ben gaziantep diyorum.

0|0
    0|0
  • Türkiyenin en güzel şehri İZMİR ..

0|0
    0|0
  • Denizli'li olarak Aydın diyorum. Şirin şehir. Belediye Başkan'ı çok iyi. Ege'de İzmir den sonra en güzel şehir Aydın bence.

0|0
    0|0
  • 1,5 yıl kaldım balçova'da,hey gidi mehmet seyfi eraltay lisesi:))))özledim.Bir de popülerdim kiiii,yakışıklı da değilimdir anlamadım gitti:))))ama köy olarak da Eski Foça:)))

0|0
    0|0
  • İzmir'li olarak çekincelerim var.. İzmir herşeyiyle güzel ancak hakkettiği yere gelmiyor...

0|0
    0|0
  • izmirin denizi kız, kızı deniz kokar dedik, çok da bir esprisi yokmuş izmirin. övüldüğü kadar değil..

0|0
    0|0
  • manisalı oldsuğum için manisa diyecektim zaten sevilcek gibi değil :) ama yanlışlıkla muhla dedim, tabikide izmir

0|0
    0|0
  • En popüler şehri İzmir yalnız güzelliğe gelirsek muğlanın fethiyesi bodrumu marmrisi gerçekten izmiri sollar :)

0|0
    0|0
  • İzmir iyidir candır

0|0
    0|0
  • link :)

0|0
    0|0
  • İzmir abi.

0|0
    0|0
  • ege nin ve türkiyenin en güzel şehri...

İzmir...

0|0
    0|0
  • çanakkale :) geyikli

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16
Yükleniyor...