Zampara Seyfettin filmi sizce de en iyi Türk komedisi değil mi?

Hatırlayanlar çoktur illa ki. Ben canım sıkıldıkça açar izlerim bu filmi. Osman Cavcı yazmış ve oynamıştır. Dilek Pamirtan başrolde. Tuğba Altıntop oynuyor falan fıstık. Korsan'ı unutan yoktur. Dövmecinin alosu repliğini de. İkincisi çıktı diyorlar. Hep söylenti tabi. Osman Cavcı da ha çıktı ha çıkacak diye kekliyor hep. Var mı benim gibi ikinci acıbademliyi bekleyenler? Bir de film müziği de Grup Vitamin'in zonta'sıydı. (Zonta zonta zonta zontasın. Kıllarını tararsın da bize hava atarsın...) Gökhan Semiz'e de buradan saygılar.

Güncellemeler:
Kemal Sunal filmleri haricinde tabii ki :)

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bencede değil, en büyük şabanoğlu şaban

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Osman Cavcı soruyu cevaplamış: link

0|0
    0|0
  • İlk defa duyuyorum .

0|0
    0|0
  • mizah anlayışını hiç sevmedim. sevgilim Zampara Seyfettin en iyi Türk komedisi dese bir anda soğurum ondan.

0|0
    0|0
  • yaaa gayet siradan bir dizi kadar siradan bi filmm... sirf sen dedin diye simdi izledimm.. 80 dk mi yedin resmennn :DD merak ettimm guya ama foss yani.. ehh denebilir ama abartin asiriya kacmis

0|0
    0|0
  • Kemal Sunallllllllllll die bağırarak yazıcaktım bi sinirle açtım da güncellemeni gördüm :) temem aferin:P

0|0
    0|0
  • zampara seyfettin de komikti güzeldi ama ona gelene kadar birsürü iyi olan türk komedisi var.. o sonlarda kalır bence

0|0
    0|0
  • önyargılı olmak istemem ama yorumlar izleme diyo ama ben kaç dak. dayanırım bilmem :)

0|0
    0|0
  • biraz komikti recep ivedik bile bundan komik kemal sunalı saymazsak tabi.

0|0
    0|0
  • reklam kokan hareketler bunlar. senarsitler siteyi bastı.

0|0
    0|0
  • Filme 20 dakika katlanabilmiştim.. Değerlendirmeye bile değmez bence.

0|0
    0|0
  • değil tabikide en iyi türk komedisi sakar şakir

0|0
    0|0
  • bırak allanıse yaaa

0|0
    0|0
  • evet bencede

0|0
    0|0
  • Daha iyileride vardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu filimi izlemediğim için yorum yapmam doğru olmaz ama izliyeceğim.

0|0
    0|0
  • Geyikti yaa

0|0
    0|0
  • çalgı çengiyi izlemelısın

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...