Yabancı diziler izler misiniz ?

Türk dizileri mi yabancı dizileri mi hangisi daha çok alanınıza girer ? Ve beğeniyor musunuz ? e2 Cnbc-e izler misiniz ? İzliyorsanız hangi dizi programları seviyorsunuz ? Ya da dizilerden çok film izlemeyi mi tercih edersiniz ? Ve neden ?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• genelde yabancı dizi izliyorum. çünkü ecnebiler bu işi düzgün yapıyorlar, iyi oyunculuk, iyi senaryo.

bizde pespaye bir dram mevzusu var. her şeyin bokunu çıkartma. reklamlarla birlikte üç saati bulan, yarısından çoğu saçma sapan yanlış anlamalar, bakışmalar, şarkılar, türküler üstüne kurulu bir diziyi neden izleyeyim ki?

1|0
    0|0
  • Yabancı diziler kurgulanış biçimiyle daha karmaşık olduğundan ilgimi çeker. Dizi olarak sorarsanız Game of Thrones tercihimizdir :)

1|0
    0|0
    • Ona da bakayım :)

• Yalnız internetten ilk sezondan başlarsanız daha iyi olur. Olaylar arasındaki bağlantıyı kurmanız daha kolay olur

• teen wold being human smallville chuck vardı

1|0
    0|0
  • şahsen ben 3 senedır yabancı dızı furyasına katıldım ve artık turk dizileri durağan ve saçma gelıyor kımse yanlış anlamasın butce dersen var ama senaryo yok hep ayı seyler adamlar neler neler yapıyor bızler anca bakakalıyoruz

fringe-breking bad-event- game of thrones gibi gibi gibi ornek cok filmlerdense diziler tercihim..

çerezlik olarakda supernatural teen wolf :)

1|0
    0|0
  • Prison break ve Heroes izlemiştim bir aralar artık izlemiyorum :)

Bizim dizilerimizden sadece Leyla ile Mecnun izlenmeye değer

1|0
    0|0
  • Hem dizi hemde film izlerim. Yabancı dizilerin bir çoğunu takip ederim ama Türk dizilerinde sadece komedi tarzı olanları tercih ediyorum (Yalan Dünya gibi). Film tercihimde yabancı filmlerden oluşuyor...

1|0
    0|0
  • Gossip Girl ve oradaki Chuck favorim. Dizide önüne geleni götürdü, kız bırakmadı Chuck... Aslında adıyla zaten baştan vermiş mesajı :D

1|0
    0|0
  • yabancı diziyide tvden izlemem ki ben

1|0
    0|0
  • cnbc-e ızlerım ınt ten takıp ederım genelde fatih harbiye babam sınıfa kaldı da bakıyom

0|0
    0|0
  • izlemem türkler yüzünden

1|0
    0|0
  • Cnbc ve e2 dizileri guzel ama vakit olmuyor

0|0
    0|0
  • maalesef son aylarda hiç vakit ayıramadım

0|0
    0|0
  • Kore dizileri ve amerika yapımı diziler izlerim genellikle birde animeler var tabi ^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• amerikan filmleri hep ayni son bitiyor erkek veya kiz havaalina gidiyor baska yere ucmak icin digeride pesinden kosuyor ya bulusuyolar ya da bakmis gitmis ötekisi öteki ulkeye derken eve dönuyo gitmek uzere olan kisi evde :D kac son gördum böyle yaa

oyuzden kore film ve dizileri izliyorum sonlari cogunun bekledigimizin ötesinde hatta aklimiza gelmeyen sekilde bitiyorlar oyuzden seviyorum

1|0
    0|0
  • Türk dizilerini bir kaç senedir izlemiyorum. Türk programlarından Beyaz Show ve Komedi Dükkanını izliyordum. Yabancı dizi izlerim. Konuları zengin, kullandıkları efekt yerinde...

Supernatural

Sherlock

House

The Big Bang Theorie

How I Met Your Mother

The Vampire Diaries

1|0
    0|0
  • Breaking bad the walking dead game of thrones death note izliyorum :) Türk dizilerinden de yalan dünyayı takip ediyorum

1|0
    0|0
  • breaking bad

prison break

revenge

upstairs downstairs

yabancı dizileri daha çok seviyorum. çünkü konuyu fazla dağıtmadan 40 dakikada bitiriyorlar. bizde 1 saat 20 dk sürüyor çoğu dizi. misal ezel e başladım bitene kadar içim şişti :S

0|0
    0|0
    • Bende the vampire dün başladım şu an 24 bölümdeyim yabancılar mükemmel bu dediklerini de izleym :)

• prison break i tek geçerim. önce ondan başla :P

• How i met, Fringe ve Black mirror tavsiye ederim fena halde! Özellikle Black i bir izlemelisin :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...