Ankara Kızılay civarlarında kalınabilecek uygun yerler biliyor musunuz?

Ankara kızılay civarlarında kalınabilecek uygun yerler biliyor musunuz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Günlük kiralık evleri tavsiye etmem. Ankarada o işi temiz yapan tek bir kişi var. Onun dışında hepsi üçkağıtçıdır. Istanbuldaki gibi temiz ve uygun fiyatlı ev bulamazsın. Otele gitmeni tavsiye ederim. Kızılayda hesaplı oteller var.

1|0
    1|0
    • günlük kiralık evlere baktım ama pek fena fikir gibi değil uygunda fiyatları, peki o tek kişi kimdir

• Ankara biraz bel bir şehir bu yönden. Istanbul olsa hesaplı kalabilecek birçok yer bulursun ama Ankara bu yönden sıkıntılı. Rica ederim bu tip şeyler çok önemli kimsenin mağdur olmasını istemem. Ayrıca güvenilmez yerlere gidersen gizli kamera olabilir, aniden anahtarı çevirip biri içeri girebilir gibi birçok sıkıntısı vardır bu işlerin. Onun için dikkatli olmak gerek. Dikkat et sevgiler:)

• çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Başkent Öğretmenevi'ni tavsiye ederim... Hem yeri güzel, hem de güvenli...

1|1
    0|0
    • oraya nasıl gidicem

• önemli değil umarım yardımı olur...

• 2016 yılının Mart ayında 3 arkadaş Ankara'ya bir iş seyahati için geldik. Günlerden cumartesi oldugu için Kızılay semtinde sanırım bütün oteller dolu idi , arkadaşlardan biri günlük kiralık evde kalalım dedi. Ben daha evvel bu tip bir evde kalmadıgım için nasıl oluyor diye sordum. Oda günlük dairelerin çok rahat oldugunu ve istedigimiz yiyecek içecegi sokabilecegimizi söyledi internetden Kızılay günlük kiralık ev diye aratırdırdık. Ankara trend house adlı apartı bulduk ve gerçekten bir çok otelden daha temiz ve güzeldi. O günden sonra bir çok dostumada tavsiye ettim. Çok rahat edebileceginiz bir mekan.

• sahibinden.com a gir günlük kiralık evlere bakabilirsin hem güvenli hem kullanışlı bir evde kalıyorsun.

1|0
    0|0
  • Kızılay'ın tam ortasında Ziya Gökalp caddesinde Princess Hotel var, hep orda kalmak istemişimdir iyi bence orası

0|0
    0|0
  • bursa ya gelirsen söylerim

0|0
    0|0
  • first apart vardı iyi bir yerdi hala var mı bilmiyorum ama..

0|0
    0|0
  • kızılayda oteller vardır. ev istersemn kurtuluş veya maltepe tarafına gitmek zorundasın.

0|0
    0|0
  • kızılayda büyük otel diye bir yer var orada kalmıştım ben güzeldi

0|0
    0|0
  • oteller var

0|0
    0|0
  • pansiyonlar var

0|0
    0|0
    • nerde bu pansiyonlar, pansiyonlarada bakalım