Polonya denilince aklınıza ilk gelen nedir?

Başka neler biliyorsunuz Polonya hakkında? bla bla bla

Güncellemeler:
4 ay sonra kısmetse erasmus bahanesiyle Polonya/Wroclawa gideceğim panpalar. Gelecek olan varsa yol arkadaşı arıyorum duyurulur sahgdashgd. Bir de size ne getireyim lan ordan? Erkeklere hatun getirirdim malum Turkish Kezbanlardan sıkılmışlardır ama hatunlar da 1.70ten aşağı değil,nereme sığdırayım amk :D :D

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Soğuk, daha soğuk, hep soğuk :/

Yok denecek kadar az bilinen Ingilizce oranı, o yüzden bir lehçe sözlük al derim, çoğu konuştuğun dilin Ingilizce olduğunu bile anlamayabilir adafd

Ucuz bir ülke, hatta Türkiyeden daha ucuz, 20 liraya 12 kişilik yemek vermiştim ben, çorbasından tatlısına, yemek hariç herşeyi taşı ordan buraya derim adsfd giyim, elektronik vs.

Erkek olman sebebiyle alakadar edebilir seni, kızları bizim cinsiyetimizi sorgulatıyordu bize, victoria' s Secret ayarındalar ne yazık ki :)

Çok çok içerler, etkilenmiyorlarda, içiyorsan içme yarışına girme derim :)

1|1
    0|0
    • İngilizce seviyeleri baya iyi,yanlışın var o konuda.Nette tanıştıklarımın hepsi benden iyi konuşuyorlar. Ki ben de iyi konuşurum :) Evet kızları afet afet. 4 ay sonra yolculuk var inşallah :)

• Asdfdg nette konuştukların zaten ingilizce bilmeseler girerler mi oraya? Zaten bahsettiğim okuyan kesim değildi, genel anlamda halk açısından bahsetmiştim. Neyse az laf çok iş, gidince anlarsın ne demek istediğimi :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Marie Curie.

0|1
    0|0
  • Universiteye polonya ya gidebilirum oyuzden arastiriyorum cok. Ogrenciler icin iyi bir yermis sakin bide havasi sogukmus okula gidiceksen baya zormus:)

0|1
    0|0
    • Erasmus yapıcam panpa :)

• Baska kizlari kiskanma gibi huylarim yoktur genede onlar beni kiskanir :)

• wieliczka tuz madeni

0|1
    0|0
  • polyanna :)

0|1
    0|0
  • benim bile sarışın hatunlar geliyo kahretsin :D

0|1
    0|0
  • Soğuk bir ülke aklıma kış kar geliyor birde güzel kızlar

0|1
    0|0
  • Marie-Gabrielle geldi.

0|1
    0|0
  • Kış geliyor aklıma.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• beyaz hatunlar

0|1
    0|0
  • nazi kampı...

0|0
    0|0
  • Başkenti Varşova Rusya ile Almanya arasındaki bir ülke ve en önemlisi de soyadlarını söylemenin zor olması işte bunlar geliyor aklıma.

0|1
    0|0
  • Krakow geliyor benim aklımada

0|1
    0|0
  • lewandovski geliyor

0|0
    0|0
  • kuklinski

0|0
    0|0
  • Ağaçlarda yetişen sarışınlar