Konçita ne demek? bilen var mı?

ispanyolca bir kelime ama ne olduğunu bilmiyorum?

Soru detayların çok uzun ya da çok kısa! Lütfen tekrar dene

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Konçita (İlspanyolcada Conchi ta) diye yazılır. Küçük deniz kabuğu demektir. Ayrıca ispanyolcada bir kadın ismidir.

• Rica ederim ;)

• teşekkürler :) aydınlattın :)

Erkekler Ne Diyor 7

• manita sanıyodum bilen biri çıktı, niye takıldın bu lafa

• bilmiyorum tv izlemediğim için

• diziden duymuştur babam sınıfta kaldı dizisi

• dün okulda arkadaşım söylüyodu ordan aklımda kaldı :)

• benim anlamadıgım konçita kelimesinin anlamını öğrenmek istiyorsun.. buraya yazana kadar google ceviriden öğrenebilirsin.. anlamını neden buradan öğrenmek istiyorsun ki.. burada bilen kişi çok azdır.. mesela ben bilmiyorum.. sana inat öğrenmekte istemiyorum..:))

• tesekkür ederim ben de iyiyim.. :)).. sen genelde burada hangi saatlerde oluyorsun.. ben saat 08.00 ile 15.00 arasında giriyorum.. senin hakkında merak ettiğim nerelisin, beni bilgilendirirsen sevinirim...

• iyiyim teşekkürler sen ? :)

• evet dün gıcklığım üzerimde idi, bugün ise keyifliyim..:)) sen nasılsın?..

• Öncekileri Göster
  • çitaya (kedigillerden) kon demişler çita konmuş konçita olmuş :D bilmiyorum maalesef :( valla bugün manyaklığım üstümde şamarı yiyecem birinden ama hadi hayırlısı :)

• her zaman böyle değilim ama bugün bir garibim, sitede çok sert olduğum zamanlar da var, nabza göre şerbet veriyoruz işte eğlenmeyi de bilecen gereken yerde laf sokmayı da... neyse biriktirdiklerimle seni bunaltmayım hadi ben kaçar başkalarını rahatsız edeyim biraz da :D

• :D boşver kimseye bakma canın istiyosa onu yap

• önceki daha güzeldi ama bu basit kaçtı bence :)) valla canım sıkıldı iyice millet uyuyor kimse yok sitede, face e girsem zaten kimse yok, depresyonlardayım idare edin beni :) neyse çok konuştum iyi günler :D

• Öncekileri Göster
  • Bilmem . :))

• izlemeyin su diziyii :)

• Onunda nerden kaptigi belli gereksiz doyaloglarla dolu zaman kaybindan fazlasi olmayan bir dizi :) arkadasinin secimine hayran kaldm :))

• uzun zamandır tv yi hiç açmadım.dün okulda arkadaşım söylüyodu ordan aklımda kaldı :)

• Babam bilmem ne o dizziden cIktI piyasaya bu gereksiz kelime

• Öncekileri Göster
  • bu ispanylca değil esperantoca

• bilmem

• hmm ne anlama geliyor peki?

• evet var :)

• :)) tamam

• tanımaya çalışmadınki :))

• nerden çıkarıyosun seni tanımıyorum bile

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...