• Sor
  • Bence

Konçita ne demek? bilen var mı?

ispanyolca bir kelime ama ne olduğunu bilmiyorum? Soru detayların çok uzun ya da çok kısa! Lütfen tekrar dene

En İyi Görüş

• Konçita (İlspanyolcada Conchi ta) diye yazılır. Küçük deniz kabuğu demektir. Ayrıca ispanyolcada bir kadın ismidir.

• teşekkürler :) aydınlattın :)

• Rica ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 8

• izlemeyin su diziyii :)

• hangi diziyi?

• Öncekileri Göster
    • uzun zamandır tv yi hiç açmadım.dün okulda arkadaşım söylüyodu ordan aklımda kaldı :)

• Onunda nerden kaptigi belli gereksiz doyaloglarla dolu zaman kaybindan fazlasi olmayan bir dizi :) arkadasinin secimine hayran kaldm :))

• çitaya (kedigillerden) kon demişler çita konmuş konçita olmuş :D bilmiyorum maalesef :( valla bugün manyaklığım üstümde şamarı yiyecem birinden ama hadi hayırlısı :)

• iyisin iyi :D zekice bir cevaptı ne yalan söyliyeyim :D

• Öncekileri Göster
    • :D boşver kimseye bakma canın istiyosa onu yap

• her zaman böyle değilim ama bugün bir garibim, sitede çok sert olduğum zamanlar da var, nabza göre şerbet veriyoruz işte eğlenmeyi de bilecen gereken yerde laf sokmayı da... neyse biriktirdiklerimle seni bunaltmayım hadi ben kaçar başkalarını rahatsız edeyim biraz da :D

• Bilmem . :))

• benim anlamadıgım konçita kelimesinin anlamını öğrenmek istiyorsun.. buraya yazana kadar google ceviriden öğrenebilirsin.. anlamını neden buradan öğrenmek istiyorsun ki.. burada bilen kişi çok azdır.. mesela ben bilmiyorum.. sana inat öğrenmekte istemiyorum..:))

• google yazdım çıkmadı akıllı :) gıcıklığın üstünde senin :)

• Öncekileri Göster
    • iyiyim teşekkürler sen ? :)

• tesekkür ederim ben de iyiyim.. :)).. sen genelde burada hangi saatlerde oluyorsun.. ben saat 08.00 ile 15.00 arasında giriyorum.. senin hakkında merak ettiğim nerelisin, beni bilgilendirirsen sevinirim...

• manita sanıyodum bilen biri çıktı, niye takıldın bu lafa

• dün okulda arkadaşım söylüyodu ordan aklımda kaldı :)

• diziden duymuştur babam sınıfta kaldı dizisi

• bilmiyorum tv izlemediğim için

• bu ispanylca değil esperantoca

• hmm ne anlama geliyor peki?

• bilmem

• evet var :)

• ne demek peki?

• Öncekileri Göster
    • tanımaya çalışmadınki :))

• :)) tamam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...