Ogretmenlik kizlara mi erkeklere mi yakisir?

Arkadaslar bence bayan ogretmenler her zaman daha iyi oluyor, ogrenci ruhundan daha cok anliyor. Erkeklere ise genelde yakismiyor. Sizce?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• hem bayana hemde erkeğe ençok yakışan meslektir . aslında tam tersi olmalı .erkek öğretmen sınıftaki öğrencilere hükmetmeyi bilir .bayan öğretmen bazen haylaz öğrencilere karşı söz geçirmekte ve otoriter olmakta zorlanır . ama bayanlara gerçekten çok yakıştırırım .bu zamanda bayanların yapabileceği iş imkanları çok az .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Birilerine bir şeyler öğretmenin cinsiyeti olmaz.

0|1
    0|0
  • kızlara yakısır bence

0|1
    0|0
  • erkek ogretmenler daha ıyı anlatıyor bence.

Yakısmasına gore degıl de, anlatma kabılıyetı olan yapsa keske su meslegı :/

0|0
    0|0
  • ağır başlı sakin insanların hepsine yakışıyorda mesela bizim bir öğretmen var or... gibi kahkaha atıyo bunu nasıl öğretmen yapmışlar ya çocuk gibi davranıyo diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tamamen bayanlardan alalım öğretmenliği de zaten her yer bayan elaman arıyor yazık erkekler işsiz kaldı iyice, böylece evlenemiyorlar.Erkekler işsiz bir kadını alıyor ama bir bayan işsiz bir erkeği istemiyor. Bazı okullarda erkek öğretmen yok hepsi bayan:) her tarafa el attılar bu bayanlar kamyon şoforlüğü bile yapan var:)

0|0
    0|0
  • Bana yakışıcak inşallah :D

0|1
    0|0
  • travestilere daha cok yakisiyor ben onlari seciyorum neyse uykum geldi kanka sacmaladan gideyim

1|0
    0|1
  • kız

bir arkadaşıma yakışıyor :)

0|0
    0|0
  • Benim hep sap öğretmenlerim oldu hiç ateşli seksi bayan öğremenlerim olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...