Kitap yazdınız veeeeeeeee

gerekli kişilere yolladnız kaç gün içerisinde size geri dönüyolar?

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle ifade edeyim çalıştığınız yayın evine göre farklılık gösterir. Genellikle 2-4 hafta süresi içerisinde cevap verilir. Burada size avantaj sağlayacak etkenler kitabınızın adı, arka kısımdaki açıklamalarınız, giriş paragrafıdır. Bunları güzel bir şekilde ifade etmişseniz bir adım önde başlarsınız. Nasipse biz ilk romanımızı vereceğiz. Sizlere de kolaylıklar dilerim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ya okuyorum ilk kaşağıyı özet halınde okutmuştu öğretmenimiz

1|0
    0|0
  • Bir hafta bir ay bir kac ay ya da hic..

0|0
    0|0
  • onlar gereksiz kişiler.. niye onlara yolluyorsun ki...hem onlar kim?

0|0
    0|0
    • nasıl yayımlanıcak kitap peki?

• ya kardeşim dünyadan haberin yok senin... telif hakkı diye bir şey var. birincisi hiç tanınmayan birinin kitabını hiç bir yayıncı ciddiye alıp okumaz, basmaz. git kapılarını çal, kendin deneyimle. bunun yerine senin gibi çaresiz yazarlar, kendi paralarıla kitap bastırma yoluna başvuruyorlar. böyle olunca da, hem para ödeyip hem de kendi telif hakkın olan bahsettiğim miktarda kitabı alacaksın tabi. eşine dostuna verirsin. geri kalanı da yayınevi internet üzerinden satışa koyar.

• sana yardımcı olmaya çalışıyorum.

• 4-5 veya 6 haftada donerler 6da donmezlerse 7-9 en fazla 11 haftada kesin yani sen 25-30 hafta diye dusun

0|0
    0|0
  • Ben bu isle ugrasiyorum evet hepsini okumak zor sadece kitap adi önemli bizim için.

0|0
    0|0
    • teşkkürler:)

• peki küfür içeren bir kitap adı doğrumudur sizce

• 2 veya 3 bilemedin 4..

0|0
    0|0
    • aa o kadar erken mi cidden hemen nasıl okuyorlar ki

• peki gerçekten okuyup ciddiye alıyolarmıdır yani bunca emek var sonçta

• bilmiyorum o kadarını..ama yinede bir şekilde bir iletişime geçiyor olmamalıar..sadece duymuş olduğum kadarı ile yazıorum bunları.

Kızlar Ne Diyor 2

• Her yayınevinin geri dönme süresi farklıdır eminim :)

0|0
    0|0
  • ben tanınmıs bı yazarım benımkılerı 4 gunde en fazla 1 haftada yapmak zorundalar yapmazlarsa yayınevı degıstırırım

0|0
    0|0
    • ılk kıtabımıbımda benıde önemsememıslerdı 1 ay sürmüstü :) napacaksın hayat bu bı anda en yuksekten baslanılmıyo

• Cok aklima takildi benim kitabimin bitmesine cok az kaldi cok emek verdim sozlerime ve hikayeme guveniyorum bana yardimci olup degerlendirebilme imkaniniz varmi acaba?

Yükleniyor...