Kahpe Bizans filminin yıllar sonra prime time da yayınlanması ve iyi rating almasını nasıl karşılıyorsunuz?

Kahpe Bizans filminin yıllar sonra prime time da yayınlanması ve iyi rating almasını nasıl karşılıyorsunuz? nedir bunun sırrı ? 90 lara özlem mi?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• İlk izlediğim sinemaydı :)

Komik olduğu için.. Ve çok basit hataları vardı.. Çok basit olan şeyler çok dikkat çeker her zaman... bkz ceyda esra kardeşler..

Yapılan anket ve araştırmalar neticesinde en saçma reklam ve tanıtımlar en çok izlenen reklam ve tanıtımlar olmuştur..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İlginç olmuş:) Beğenmemiştim basit ve sıradan bir film. 2-3 tanesi hariç olan oyuncuları da öyle.

0|0
    0|0
  • vakit geçirmelik bir film sadece bir şeye özlemle alakalı olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Kalitesiz, seviyesiz komedi zevki can sıkıntısıyla birleşince çıkmıştır öyle bir sonuç

0|0
    0|0
  • tanıtımı M.Ali ERBİL yapmısta ondan ve +18 oldugu icin akın akın izlenmistir

0|0
    0|0
  • 118 80 reklamlari gibi herkesin aklinda kaliyor cunku.

0|0
    0|0
  • O an izleyecek bir şey yoktur izlemişlerdir :(((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne zaman olmuş bu .

0|0
    0|0
  • eğlenceli filmdi, olsa izlerim. biraz da çocukluğumu hatırlamak için.

0|0
    0|0
  • olay tamamen +18 sahnelerle reyting yapmak ;)

0|0
    0|0
  • eğlenceli film.millet izleyip gülmek istemiştir.

0|0
    0|0
  • millet izleyecek bir şey bulamamıştır.

0|0
    0|0
  • çok eğlenceli bir film olduğu içindir. Öyle inanılmaz güzel değil belki ama izlenebilirliği var 90 lara özlem olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • İsmi bile aşağılayıcı... Bizans kahpe değildir. Şerefli ve gururlu, köklü ve zengin bir imparatorluktur.

1|0
    2|4
    • Eksileyenleri tüm Bizans imparatorları tek tek...

• Hristiyan Türklerin bizans saflarında olduğu doğru ama alevi Türkler konusunu daha yakın markaja almanı tavsiye ederim.Gülmek yerine biraz araştırma yapman tarihi sohbetler adına daha verimli olur.

• Hristiyan Türklerden bahsediyor, ama devşirme Türklerin hangi dinden olduklarından bahsetmiyor hiçbir kaynakta. Araştırmalarım tam ve sağlam kaynaklardan. Kafasından uyduran tarihçileri okumadım hiç. Hepsi de kaynak vermiş. Bizans ve Türklerin anadolu'ya girdiği zaman ise zaten alevilik diye birşey olduğu söylenemezdi. Heterodoksi denebilir ki, o da zaten tüm anadolu türklerinin dini yapısı sayılırdı. Osmanlı beyliği dahil. Köy basıp çocuk gebertmece de sadece film ve kötü imaj.

• daha sabah izledim kırıldım gülmekten .d.d

0|0
    0|0
Yükleniyor...