Eskisi gibi sevmek...

insan birini sevmeyi özlemiyor mu ya? hani gözlerini aklına getircek şarkılar felan... şarkı çok güzel ama gözler yok :D ne çok olmuş gibi geliyor eskisi gibi sevgiler yaşamayalı... en güzel aşk karşılıksız olandır.gerçek aşk yoktur o yüzden aslında :) bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? :)

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Keeşke ilk sevgilimi sevdiğim gibi sevebilsem birini 9 ay peşinedene koşmuştum şimdi herkese hiç bir kız değmez , 9 ayı bırak 1 ay koşmam diyorum ama o hisleri şu an hissetsem yıllarca koşabilirm peşinden ama bir daha olacağını sanmıyorum o ilk zmanki saflığı bir defa kaybedince bir daha gelmiyor ne yazık ki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• başta senin kafan çok karışık ki bu da sevgisizliğin bünyeye etkisi olsa gerek yazıdan bunu çıkardım ya da hep böyle olabilirsin bilmiyorum :) Okuduğum bir kitapta kısacık ama çok güzel bir cümle vardı ki bende yüzde yüz katılıyorum şöyle : çünkü sevgisiz hayatın hiçbir anlamı yok! Bence insan sevgisiz bir makineden ibaret kalp kan pompalar beyin vucuda emreder ötesi...yok

en güzel aşk karşılıksız olanda değil bence acının neresi güzel olur ki?Öyle aşk yok olmaya da mahkumdur bence zamanla.Eskisi gibi sevgililer yok ama ama her çağ kendi gerçeğini yaratır eski aşklar nerde diye yakınacağımıza bu çağda da ilerde çok güzel anacakları aşklar yaratmak elimizde dicem de değil nerde bak bende bilmiyorum :)

1|0
    0|0
    • değilse yok o zaman :D

• inş çıkar da böyle ölürkene ne yaşadım be valla deriz :)

• Bu birazda karşıdaki insanın nankörlügünden olabılır sen mutlu edebilmek güvenip sevmek isterken onun hiçbir düşüncesi olmaz ama gider hiç ilgi görmedigi mutlu olamadıgı birine daha cok sevgi duyar :) seversen s.. s. sen sevilirsin gibi biraaz ama yinede güvenebilecegin birini sevmek başkadır karsılıksız olsada olsun be:)

1|0
    0|0
  • Ulan en çok da kışları hava soğuduğunda sarılıp ısınmayı, uyandığında (18-24 yaş kategorisinde bulunduğum için kendisiyle değil) günaydın mesajıyla güne mutlu başlamayı özlüyorum be.

1|0
    0|0
  • eski sevgiler ve aşklar kötü tecrübe kategorisine giriyor sadece anılar suratda anlık bir tebessüm yaratabilirdeee sonrasında aşk denilince sadece bir küfür ediliyor örnek olarak cenazede rıfatı nasıl bilirdinizz sesli ( iyi bilirdik ) içlerinden (rıfatın ta bennnnn )

1|0
    0|0
  • o kadar çok sevdim sonunda o kadar çok yandım ki artık ne onu nede bir başkasını sevemiyorum...

1|0
    0|0
  • aşk diye birşey yok.

tamamen hormon ve beynimizin oyunlarından ibaret karmaşık duygular bütününden başka birşey değil.

1|0
    0|0
  • varsa haber ver..

1|0
    0|0
  • şuan öyle karşılıksız bir aşka özlemim tavan yapmış durumda.

1|0
    0|0
  • bence yılın sorusu benim açımdan öyle çok özlüyorum ki sevmeyi... :((

1|0
    0|0
  • kendin için seviceksin kimse için değil onu duyguyu kendin için yaşıycaksın

1|0
    0|0
  • Ben özlemiyorum fazla

0|0
    0|0
  • Aşk yoktur diyen kisiler hiçbir zaman asık olmamıştır esasında,4 yıldır asık oldugum bı Amerikalı komşumuz en son 4 yıl önce gördüm Oche Chornye adlı sarkiyida her gece sek bir vodkayla kızın fotosuna bakarak icerim,ben asık oldum ve nerde bile bilmiyorum...

0|0
    0|0
    • haklısın belki ama ben mutlaka bir gün geçtiğine inanıyorum.seninki de geçer bir gün :)

• Ben eskilerde yaşıyorum.şiir,romantik,yemek,hediyeler akşam sahil yürüyüşleri ama isteyen yok :)

Bir eski araba olacak gideceksin sevgilinle deniz kenarına açacaksın hafif bir müzik gün batımını izleyeceksin.Ah ah :)

0|0
    0|0
  • En güzel aşk karşılık beklemeden sevmektir, karşılıgını bu durumda bulunca tatlıdır :) Bende böyle düşünüyorum.

Elbette ki insan özlüyor, fakat zaman meselesi, herşeyin zamanı var :)

0|0
    0|0
    • bende karşılığını bulunca hayal kırıklığı oluyor genelde diyorum bir yerden sonra mutlaka :) o yüzden karşılıksız aşk var bence :)

• sevgi mevgi hikaye olmuş her şey para pul ve karşılıklı çıkar ilişkisine dönmüş,

0|0
    0|0
  • ne ara eskidinde eskisi gibi sevmek dedin:)

0|0
    0|0
  • Biri aşk mı dedi? Bakma arkana, kaç..

0|1
    0|0
  • Öncelikle ; özlüyor . aynen gözler olmazsa olmaz ;) ehh bakim sonra ne demişsin . :)

yani karşılıksız aşk güzeldir aslında hayal kurarsın kafanın içinde falan coşarsın kendi kendine .:D

bu konuda düşündüklerim bunlar ;)

0|0
    0|0
    • yani aşağı yukarı aynı şeyleri düşünüyoruz :D işte kafanın içinde büyüttüğün yücelttiğin için kavuştuğunda hayal kırıklığı oluyor çoğu zaman.o yüzden karşılıksz aşk en güzelidir ama kavuşunca aşk yoktur gerçk aşk yoktur :)

• haha :D tamamdır :D

• getiyiro her latin kategorisinden izlediğimde aklıma geliyor :D

0|0
    0|0
  • profil resmindeki mavi saçlı kız sen misin ? :)

0|0
    0|0
  • Birine aşık oldum ama onun bundan haberi yok söylesem ayrı bir dert söylemesem ayrı, karşılıksız aşk çok can acıtıyor

0|0
    0|0
  • aşkkkkkkk ve danssssssss

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bugün bi' arkadaşla kumpir yemeye gittik. Gittğimiz muhitte ilk sevgilimle gittiğim, gençliğimin mekanıydı. Ne hoşuma gitti ya; tam da böyle özlem duydum.

0|0
    0|0
  • ne güzel yazmışsın duygularımı anlattın. istemiyorum artık '' eskisi '' gibi bir şey yaşamayı. çünkü artık üzerimde bir yük gibi başkasının sevgisi. karşılıksız sevgiden ziyade istediğim biraz yalnızlık , huzur..

1|0
    0|0
  • Oha rey :D naber yavrum -,- bana uyudum diyon bide aşkolsun :D neyse soruna cvap veriyim karşılıklı aşk diye bişey yok hep bir taraf daha az sever ve özlemekten nefret ediyorum acı veriyo -.- gerçi biliyosun düşüncelerim :D hadi görüşürük öptüm :*

1|1
    0|0
  • karşılıksız aşk insanı pisikopata bağlar kötü şeyler yaptırır.. bide böyle bir düşün çok seviyosun ama çooookkk seviyosun o seni sevmiyor karşılık vermiyor sevgilisiyle sarmaş dolaş geziyor sevgilisi için ölcek durumda ona şebeklik yapıp güldürmeye felan çalışıyor sürekli ona iltifat felan ediyor her günü onla felan filan.. eee insanda bunları görünce bilince bir süre sonra piskoya bağlıyor kuzenimden biliyorum :D

0|0
    0|0
    • haklısın ama ben de diyormki buna özeniyorsun öyle olsn istiyorsun farzet ki bırakıyor o kızı geliyor sana, şebeklik yapıyor felan ama dışarıdan gördüğün gibi güzel gelmiyor.yapmacık geliyor saçma geliyor.o hissi uyandırmıyor... ama onları izlerken ne kadar da güzeldi ve kıskanıyordun dimi çünkü gözünde büyütüyorsun aslında onun diğerlerinden bir farkı yok bunu fark ediyorsun sonra da her şey puff oluyor :D

• allah korusun deme öyle biter bir gün :D

• Gözler varda keşke gelmeseler aklıma :/

0|0
    0|0
  • şirine gibi dolaşırsan sevilmezsin tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...