Ankara'ya karşı oluşmuş bir olumsuz düşünce silsilesi

Deniz kenarında oturan arkadaşlar. Ankara'ya karşı neden olumsuz duygular besliyorsunuz? Bence Ankara'da deniz haricinde sizin şehrinizde olan herşey var. Sinemadan, Tiyatroya, Operaya, konsere vs... İlla deniz olacak diyorsunuz. Siz denize her gün bakıyor musunuz sanki? karşıdan karşıya geçerken ya da sahilden geçerken göz ucuyla... Eğlenirken siz de giriyorsunuz diskoya, bara vs. Denizi görmüyorsunuz, biz de... Bir fark kalmıyor aramızda :D

Güncellemeler:
Gençler... İstanbul'daki deniz hariç her şey Ankara'da mevcut. İnsanları da sıcak gayet. Ben soğuk insan görmedim hiç...
Ankara candır. Gerisi heyecandır...
Her gören ağladı, kalbini bağladı Ankara kızlarına...

Kordonda, İskele'de deniz kokusu değil; Kitap kokusu alır Ankara kızı :D

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Aman ya Ankara'ma kurban oliiimmm.. Hiçbi yere değişmem Ankara'mı.. En önemlisi Ankara'mda Ata'm var kabiri var.. Bundan daha önemli güzellik mi varrr..

1|4
    1|0
  • Ben de ankarayı çok seviyorum ama diğer şehirlerden gelen arkadaşlarım ankarayı beğenmiyor, nesi var diyolar bir de ayy havası çarpıyo demiyolar mı uyuz oluyorum sanki karlı fırtına var :D. Ne varsa ANKARA da var <3

0|1
    0|0
  • :) ülkemin her br yanı aynıdır benim için vatan toprağı kokar dört bir yanı

0|1
    0|0
    • Ne şiş yansın ne kebab :D Politik bir cevap tuttum :D

• ama politik değilm ya :) Ankara ya hç gelmedm ama ayrı br özel gelir Ankara bna deniz olmasına gerek yok aslında orada yatan adamın gözleri yeter :)

• heheh :D yaban çakalı :D

• Fazlası var. Ankara'nın tek kötü yanı gri bir şehir olması her yer bina, insanlar soğuk

0|0
    0|0
    • Hiçte bile soğuk falan değiller. Gayet yardımsever insanlar. İstanbul'da çok mu cana yakınlar?

• Küçük şehir olarak ta ısparta. Antalya'da da yazlığımız vardı...

• Birçok şehirde yaşadım doğuda da batıda da yine söylüyorum çok seviyorum Ankara'yı ama soğuk bir şehir

• kim kizdirmis seni bakiyim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ankara'nın insanlarını da sevmiyorum; soğuk geliyorlar bana. Aynı şehrin kendisi gibi ama bu havasal soğukluk değil; bir bunalım havası anlamında. Ayrıca denize nazır olmanın da tadı bambaşka.

0|0
    0|2
  • Deniz şehrin havasını değiştiriyor.Ama Ankara'nın yeri ayrıdır.Çünkü Ankara'dır ora, üniversitede ders işlerken pencereden dışarı baktığım zaman Anıtkabir'i görebileceğim tek şehirdir Ankara <3

0|2
    0|0
  • dünyanın başkenti ben çok memnunum şahsen =)

0|2
    0|0
  • Ege ve akdeniz için yorumda bulunmam gerekirse yeşilden uzak bir yapısı var. Çoğunluk beton yapılaşma olduğu için hali görsel anlamda bir çekiciliği yok. Merkez anlamında da haftasonları kızılay bölgesi yoğunluk yaşayınca bunaltıcı oluyor.

0|0
    0|2
  • Deniz olan yerde yaşamaya çalıştım yıllarca ama şantiye hayatına geçtikten sonra insan deniz olmayan yerlere de alışıyor . Ayriyetten istanbulun çok abartıldığını düşünüyorum tamam büyük şehir ama şehir büyük olunca problemleride ona göre büyük oluyor geçim sıkıntısı suç oranı vs İstanbul yerine Samsun , Trabzon , Ankara , Eskişehir gibi büyük şehirleri tercih ederim .

0|1
    0|0
  • Ankaraya laf edenler utansin en azindan yapis yapis nem yok :D

0|1
    0|0
  • ankara candır gerisi sincandır:D güzeldir güzel sebepsiz seviyorum ankarayı

0|1
    0|0
Yükleniyor...