Kendinizi geliştirmek icin neler yaparsınız?

Soru gayet açık. Ben mesela birşeylerden emin olupta konusabilmek icin siyaset videolarını gecmis haberlerini okuyorum. Siz akışına mı bırakıyosunuz yoksa öğrenmeye devam mı :)

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyi =)

1 aptal insanlardan cizgisi belli insanlardan uzak durarak

2 kendimden büyük insanlarla konuşarak

3.hayati görmüş yasamis insanlara konusrak

4.evrensel düşüncelere sahip olarak

5.at gözlüğü takmayarak

6 en onemlisi kendini gelistirmeyi istemek =)

Acikcasi kisisel gelisim kitaplari okumuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Konuya bağlı. Genellikle ya ansiklopediden ya da internetten araştırma yaparım. Örneğin konu tarihse kitaplar baş kaynaktır. Değişir yani :)

0|0
    0|0
  • öğrenmekten wazgeçtiğim gün havaya tükürür altında beklerim

0|0
    0|0
  • Siyaset videolari geçmiş haberleri okuyarak kendini geliştiremezsin gerçek tarihini öğrenmek istiyorsan zaferin kazanildigi yerlere gitmelisin aklina hemen Çanakkale gelmesin mesela ben geçen sene sarıkamışa gittim çok güzel müzeler vesaire var bunu neden örnek veriyorum siyaset haber veya tarih dedigin için bir şeyi ögrenip kendini geliştirmek istiyorsan internet ortamindan en fazla kulaktan dolma bilgi alirsin.

0|0
    0|0
  • Her zaman öğrenmeye açık bir insanım.Kitaplar insanın gelişmesinde çok etkili oluyor ve birde araştırmak çok önemli :))

0|0
    0|0
  • siyaset konularına fazla girme cünkü girenlerin çoğu nedense yanlış anlaşılma ve bu devletin yasasında düşünce özgürlüğü belli oranda var bence okuma geç çünkü yapacağın pek fazla bir şey yok

0|0
    0|0
  • Entellektüel birikimim bana ziyadesiyle kifayet ediyor.

0|0
    0|0
  • aklımı kullanmam yetiyor

0|0
    0|0
  • bol bol kitap okuru :)

0|0
    0|0
  • Akışına bırakmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sürekli okurum ve gezer dolaşırım.Öğrendiklerim hakkında uzun uzun düşünür belirli sonuçlar çıkarırım.Hangi konuyla ilgileniyorsam o ara mutlaka konuya hakim biriyle tartışır zıt görüşleri de edinirim.Mesela siyasete fazlasıyla ilgim vardır.Kendimi her an her şekilde geliştirmek için çabalar dururum hep.Zaten artık okuya okuya ve çoğu şeyi merkezinde yaşaya yaşaya sağlam bir bilgi birikimi ve kültürel bir birikime sahibim..

0|0
    0|0
  • kendini geliştirmek için biraz da gramer ve yazım kılavuzu okumalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...