Heavy metal, rock, blues, jazz varken neden pop, neden?

Kimseyi müzik zevkinden dolayı yadırgamam fakat türkçe veya yabancı farketmez pop dinleyen insanları anlayamıyorum,bu şarkılarda ne buluyorsunuz? Hep aynı tür müzikler benzer sesler ne dinlediğimi kimi dinlediğimi bile ayırt edemiyorum.Ne kadar arkadaşım varsa hepsi pop dinliyor,ne buluyorsunuz bu pop müzikte açıklayın da bizde bilelim.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• pop = fast food

metal = link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Elbette ki herkesin kendine göre zevkleri var...

Bende tam aksine film içinde çalan müzikleri severim en çok, çok da itici bulurlar bunu, ama ben seviyorum.

İsteyen istediğini dinler, fakat kişinin müzik zevkini yargılama noktasına geldim mi iş "-ben nasıl bir insanın karşısındayım" demekten kendimi alamıyorum.

cut.

0|0
    0|0
  • Rap tamamda pop ney laannn :):)

0|0
    1|0
  • Rap deyip geçiyorum bu konuyu :)

0|0
    2|0
  • olaya bide diğer taraftan bak hep aynı gürültü patırdı farklı şeyler dinlediğimi anlamıyorum bile ;)

neyse doom iyidir :D

0|0
    0|0
  • reggy müzik candır heavy zaten aşktır abi bu metal varya metalden anlamayana dam daha hayatı anlamamışdır

0|0
    0|0
  • Türkçe pop leş

0|0
    0|0
  • popun allah belasını versin amen

0|0
    0|0
  • Evet bende bu başlığa katılıyorum ama renkler zevkler tartışılmaz...

0|0
    0|0
  • dinle nirvanayı bak keyfine daha rock kültürü yok türkiyede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Pop müzikten daha da acı olan ne biliyor musun? Bana popçu elemanlar tarafından yöneltilen "şu dinlediğin şarkılardan ne anlıyorsun yea?" sorusu. Bu işin sonu yok. Farklı düşünen, farklı hazları, farklı beklentileri olan insanlar oldukça farklı müzik tarzları da olacak...

0|0
    0|0
  • sneyllcim bu yemek kültürü gibi bir şey. birileri yiyeceği mekana dikkat eder yemeği adabına göre yer. vedat milor gibi tadına vara vara yer her lokmasına değer verir. birilerine de ekmek arası soğanla döneri ver gönder bana mısın demez.

0|0
    0|0
  • türkçe popu linç edin

0|0
    0|0
Yükleniyor...