Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum ama bir sorum var

Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar sevgilim beni terk etmişti unutmak için neler yapabilirim' diye sormustum buraya sağolsun 36 tane cevap aldım çok işime yaradı acımı yavaş yavaş unutuyorum alışıyorum yardım eden etmeyen herkese teşekkür ederim Ama bazen sevgilim aklıma geliyor :( dayanamıyorum özlüyorum okulunun çıkışına gidesim geliyor evinin önünde onu bekleyesim geliyor dayanamıyorum ama kısa bir süre ve bazen oluyor neler yapabilirim bunun için aşk şarkılarından tamamen uzaklaşmam mı gerekiyor kısa süreliğine?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ayrılık hüzün şarkıları dinleme

seni terkeden hakkında kin ve nefret besleme

ilişkinde yaptığın hataları kendinde bul

bir daha kine evliliğe gitmeyen ilişkilerden uzak dur

gizli ilişki cinsel iişki yaşama

erkekten maddi bir icraat görmedikçe güvenme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• vay be siteden fayda gören biri çıktı dicektim ki görememişsin acı devam ediyormuş

0|0
    0|0
  • Benim gibi yap..sadece Yabancı müzik dinle..

0|0
    0|1
  • aşık olan bir insan aşk sarkılarını dinledikçe aşkı dahada büyür onunla olmayı hayal onun için bence ara vermelsin aşk şarkılarına

0|0
    0|0
  • Uzak kalma şarkılardan... Zaten böyle yaşamak zorundaysan ne yaparsan yap değişmeyecektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• uyguladığınız taktikler nelerdi.?

0|0
    0|0
    • Asla aşk şarkıları dinlemedim arkadaşlarınla takıl dediler öyle yapacam ama evde biraz kafamı dinlemek için bir kaç gündür dışarı çıkmıyorum 'korku gerilim ve komedi'filmleri izliyorum romantik asla yok! hareketli şarkılar dinliyorum elimden geldiğince onunla ilgili hayallerimi düşünmemeye çalışıyorum..

• güzelmiş evet kenedeni salıverr gibi oldnmu at kenedeni dışarı ve ağır şarkı gerçkten pskolojyi bozuyr

• haklısın insan hemen özlüyor dayanmıyor ama hareketlide hiç aklıma gelmiyor acımı unutuyorum en iyisi böyle devam etmek :)

Yükleniyor...