Demokratikleşme paketi hakkındaki düşünceleriniz neler?

Sadece genel olarak düşüncelerinizi merak ettim, iyi ve kötü yönlerini.

0|0
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk ün, kurtuluş savaşının, şehitliğin ve Türklüğün paketlendiği bir açılım. Ve üstelik devamı da gelecekmiş. İnşallah bu paketlerin devamı gelmeden önce halkımız bu partiyi paketler. Yoksa durum çok vahim olur.

2|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 27

• demokratikleşme paketi adı altında Türkiye'yi, kendi istedikleri şekilde manüple edecekler. Dikkat edersen, bu paketin en önemli yapılma amacı; bir an önce kamudaki başörtüsü yasağını kaldırmak. Bunlar demokratikleşme paketi diyor da; bu paketin adı "faşizme giriş paketi" resmen

4|5
    2|1
  • Akepe de ona oy veren de hepsi beyinsiz. Allah'ım sen benim bu ülkede en üst düzey hakim savcı olduğum zamanları nasip et süründüreyim şu soysuzları.

2|0
    0|0
  • RTE'nin yeni halkı uyutma va oyalama taktiği perde arkasından yine kimbilir neler geçirecek biz bununla oyalanırken

3|2
    0|2
  • Dağ fare doğurdu.İktidarın demokrasi anlayışı yine ortaya çıktı.Kendine müslüman olan iktidar yine sadece kendine demokratik.Paket dedikleri başörtüsü paketi.Nerede cemevlerine ibadethane statüsü ? ? ?

2|1
    0|1
  • Fişini saklarsak, bu paketi iade edebiliyor muyuz sonra, acaba ?

şakası bir yana da,

seçimler öncesi açıklanan bu paketin içinde 2 paket makarna,1 paket pirinç,1 paket kırmızı mercimek,1 paket nohut,1 kg un,1 kg sızma zeytinyağı varmış kesin bilgi :) paylaşalım arkadaşlar!

4|2
    2|4
  • andımızı kaldırıyorlar çok rahatsız olmuşlar

3|3
    0|2
  • Ülkedeki en büyük sorun andımızdı zaten. Kalkınca kuzey avrupa ülkelerini bile demokrasi de sollarız artık. Bunu kaldırsan bile niye çok büyük bir şey gibi anlatıyorsun. Başka bir şey yapmadığından olabilir mi acaba sayın başbakan?

Bu demokrasi paketiyle yerimizde duramayız artık. Redbull gibi kanatlandırıyor yahu..Bu paket bir harika dostum...

2|0
    1|3
  • sadece şunu söyleyeyim BOŞ İŞLER le uğraşıyor bende AKP ye oy verdim ama 11 senedir beni mutlu edecek hiç bir iş yapılmadı artık diğer tarafta hesaplaşacağız

1|1
    0|2
  • 11 senedir bana göre samimi gelmeyen parti yaptığı bu paketle yine samimi gelmiyor.

2|4
    1|1
  • Seçimler yaklaşıyor her iki tarafıda dengede tutmak için belli başlı küçük şeyler öne sürdüler. Göz boyama sadece.

1|0
    0|1
  • Oyun sırasında oyunun kuralları böyle değişir. Adamlar hesaplıyor, seçim sistemini nasıl değişitirirsek milletvekili sayımız artar diye.

1|1
    0|1
  • bazı "özgürlüklerle" halkın ağzına bal, bölücü maddelerle teröristin götüne kına çalıyorlar.

4|2
    0|3
  • demokrası paketle gelıyorsa sıkıntı vardır.cıddı reformlar lazım talebe gore kendıne gore kıme gore bellı olmayan bazı seyler var..kahrolsun Bağzı seyler zaten

3|0
    0|2
  • Bir zamanlar şirinler diye bir çizgi film vardı orada şakacı şirin herkese hediye paketi verir ama o paketler hep patlardı :) Tayyibin paketi de bence böyle patladı ve hiç kimseyi memnun etmedi.

0|0
    0|0
  • paket kof çıktı seçim barajına bile mırın kırın ediyorlar

3|2
    1|4
  • avea'nın internet pakedi gibi kesin bir i*nelik vardır onda da ,ben abone olmam

3|1
    0|2
  • bu adam haytımızdan ATATÜRÜ çıkarmaya çalşyor andımızı kaldrıyor ne zararı var söylermsiiniz..

3|2
    4|4
    • Atatürk yaşasaydı şu an böyle cahil kesim fazlalığı olmazdı. ama biz yaşatmaya devam edicez siz merak etmeyin.

• Hayırlısı bakalım

0|1
    1|3
  • bence ileri demokrasi ile yönetilen bir ülkede demokratikleşme paketinin mantığı yok

demokratikleşme paketinden demokrasiyi biraz çıkarmak lazım fazla gelebilir bu ülkeye :)

0|0
    0|1
  • Zaten fazlasıyla demokratız... :) Fazlası zehirlenme yapar. Demokrasinn kendisi zaten oyun yaan dolan

0|0
    0|1
  • Cemevleri ve Ruhban okulu ile ilgili düzenlemelerle ilgili önerilerin daha sonra yapılacağı önermesine inanarak çok olumlu diyorum bu iki nokta eksik kalmamalı

Özellikle kamuda baş örtüsü yasağının kalkmasını andımızın kaldırılmasını siyasi partiler yasası ile ilgili değişiklikleri anadilde eğitimin önünü açan düzenlemeleri çok olumlu umarım en kısa sürede hayata geçer

0|1
    6|7
    • tck tmk olduğu gibi duruyor en önemlisi oydu zaten onda bir değişiklik yok

• Sadullah Erginin açıklamalarına göre TMK ile ilgili düzenlemeler de olacak ileride

• onun dediğine göre pkk tamamen silah bırakırsa olacakmış.onun da olmayacağını biliyor zaten.pkk sadece türkiyeyle ilgilenen bir örgüt değil

• akp her seferinde yaptığı gibi bir kez daha saçmalık yaptı merak etmeyin gitti gidiyor zaten

1|2
    0|4
  • Paketin en kazançlısı başörtülü süryani kürtler oldu.

0|0
    0|0
  • Klavye özgürlügü :))))

0|0
    0|0
  • demogratig leşmelim gereg yog

0|0
    0|0
  • andımızı küçükken de sevmezdim bir Türk olarak , kaldırması isabet olmuş komunist putperest gibi sabahın köründe amele gibi donuyorduk

1|0
    5|4
    • :)) Valla ya bir Türk olarak bile rahatsız edecek pek çok şey vardı

• ben tarafsızımda bugune kadarki başbakanlar sanki çok mükemmel şeyler yaptılar

bu adam bu paketi açıklarken bile bütün dünya canlı yayındaydı flaş koduyla

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yani tercüme ediyim adam diyor ki demokrasi başlığı taşıyan ülkemizde demokrasi yoktu kabul ediyorum hadi biraz demokratikleşelim diyor (demokrasi yandaşlarını çekcek kendince) bu ayakla da size yeni yeni kazıklar geliyor da ben oy toplamak için onları size çaktırmıycam güzel şeylermiş gibi sunacagım demek istiyor olayın özeti bu.

1|4
    1|3
  • Bunn adına demokratikleşme paketi denmez

Andımız kaldırılıyor türban kamu kurumlarına sokuluyor

Şeriat isteyenlere karşı çıkılınca hapse atılacak

Eee bu nedir yahu

1|2
    0|2
  • Demokratikleşme adına Cumhuriyetimizi paketlediler ve önümüze koydular.. Ama bunu yüksek sesle söylersen halk seni kınar.. Bide q çıktı a.q..

0|1
    0|2
  • allah belalarını versin

2|3
    0|3
  • Ulkeyi bolme planlarinin yeni asamasi bu paket

2|4
    2|2
  • Demokrasi adı altında yürütülen ama diktatörlüğün tavan yapmış bir ülkede demokrası paketi ha? Ne bekleniyordukki?yine türklüğü unutturma cabası ve yine kürtlerin yolunun açılması müthiş bir demokrasi anlayışı doğrusu yine hırsla yapılan ilerisi belli olmayan ,kötü yönetilen bir proje.

0|0
    0|0
  • Cok eksiklikler var. Sadece akp kendi istediklerini yapmıs.

Kamu alanlarında turbanı serbest bırakıp andımızı kaldırmıs.Zaten ümmetcı cumhurıyet karsıtı bir parti idi.Kendı istediklerini yapmıs.Demokratıklesme diyor, kendi parti icinde mi demokratiklesme olucak?

Nerde hani anadilde egitim ve aleviler icin cemevlerine ibadethane statusu?

0|2
    0|1
Yükleniyor...