Bim'de en çok sevdiğiniz ürünler neler?

Ben Patito Haydari soslu cipsine hayranım bir de hollanda waffle'ına hastayım.

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bence hiçbir ürünü sevmeyin çünkü BİM'e verdiğiniz her kuruş Bilal Erdoğan'ın cebine giriyor

1|2
    2|4
    • satın aldıgın her ürünün sahibinin cebine para girer zaten ha Aliden almışın ha Bilalden takıntın ne anlamadım Bim senin olsaydıda senin cebine parası girseydi

• birinin cebine girecek zaten netice de. Bilal Erdoğanın cebine giriyor diye almayalım mı ?

ben kendi cebime bakarım ne çıkıyor diye. Bim de hesaplı. alışverişle siyasetin ilgisi ne?

• Devletin en büyük gelir kaynağı başta çalışan kesimin ödediği vergilerdir ben şahsen ayda 1500 tl vergi veriyorum ve RTE'nin Türkiye'yi satın alacak parası var demekki ne olmuş senin benim verdiğim vergilerle toplanan para ona buna ihale verip para cukkalamak için yandaşlara dağıtılmış tabi kendi de payını almış millet vekili maaşı isterse 20.000 tl olsun bir insanın 11 yılda 100 milyarları olamaz. Uyanın daha fazla paranızı kaptırmayın bu kan emicilere

Erkekler Ne Diyor 15

• peynir helvası, barbunya pilaki, tekirdağ köftesi, çiğköfte, acılı salça sosu, şnitzel. bim'in hazır yemekleri olmasa aç kalmıştık.

1|0
    0|0
  • link

. . . . .

1|0
    0|0
  • Çok kültürlü bir soru :)))

0|1
    0|1
  • casey kek ve tatlıları

0|0
    0|0
  • rus salatası :)

0|0
    0|0
  • sevmıyorm geçen bir tatlı aldm igrenç üretim tarıhını bile yazmıyorlar millet 10-20 günlük tatlıları alıyor :(

0|0
    0|0
  • yağlı gevrek

0|0
    0|0
  • bruno püskevitleri mmmm çok beğenirim..

0|0
    0|0
  • Bende sütlü tatlılarını seviyorum ...

0|0
    0|0
  • Patito sade cips, dulkadiroğulları pişmaniye, seferiye gofretleri, telli baba yoğurdu

0|0
    0|0
  • İce Tea

0|0
    0|0
  • en son ne zaman Bim'e girdiğimi hatırlamıyorum bile.

0|0
    0|0
  • hollanda waffleı süper:D

0|0
    0|0
  • bueno çukulata. fakirik napak

0|0
    0|0
  • Sole ayçiçek yağı ve kahvaltılık ezmesi güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bi' domates sosu var böyle garip karışımlar falan.

Almanya'da üretiliyormuş zaten. Adını hatırlamıyorum şu an ama makarna sosu olarak gayet güzel gidiyor.

0|0
    0|0
  • Köy peyniri çok seviyorum hiç bir yerde bulamıyorum bim den başka.

0|0
    0|0
  • link :D

0|0
    0|0
  • Abut cubur hersey

0|0
    0|0
  • pilavlık-dolmalık pirinç:)

0|0
    0|0
  • Acıbadem Kurabiyesi.

0|0
    0|0
  • Bim candir

0|0
    0|0
  • Kullanmiyorum o marketi uyuz oluyorum gecen gun mecburi girdim ufakboy sutlerden alayim diye hep dost diye bir marka var yogurt yok , meyveli yogurtlar patlamis falan cikolatalar ezilmis girmez olaydim

0|0
    0|0
Yükleniyor...