Türk olmanin belirtileri... bunlari yapmayan bizden degildir :DDD

* Kagit mendili kumas mendil gibi gunlerce burusuk sekilde cebinde tasir :)

*Sakal trasi olduktan sonra kanayan yerlerine kucuk kagitlar yapstirir.

* Simit yedikten sonra, masaya dokulen susamlari pamaginin ucunu islatarak toplayip yutar.

* Corabinin kirlenip kirlenmedigini, burnuna gtorurerek kisa sureli koklayarak anlayan temizligine duskun bir turktur :)

* Kaldirimda yurumeyip cadde ortasinda yurur ve yanindan hizla gecen arabayada 'carpsaydin bari' diye tepki gosterir :D

* 5 gencin, sahin marka bir otomobilin icinde beyaz atletli sokaklari turladiklarini gorurseninz bilin ki onlar turk'tur :)

* kurdanla disini karistirip once cikarip bakar, sonra tekrar agziya koyar :D

* yemek yerken, yemegin etini en sona birakir.

Güncellemeler:
Soruyu unuttuk la :))) muhakkak bunlardan birini yapiyorsunuzdur, siz hangilerini yaparsiniz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Sakal trasi olduktan sonra kanayan yerlerine kucuk kagitlar yapstirir.

1|0
    0|0
  • bazı konserlerde atletli gelen amcaların sadece o konserde kendisi yaşıyormuş gibi davranmasından daha büyük cesaret göremedim şimdiye kadar :D

1|0
    0|0
  • En sondaki madde genlerimizde var demekki..Kimseden görmedim, içgüdüsel olarak hep yapıyorum bunu :D

Yere tükürmek labilir mesela..

1|0
    0|0
  • 2 ve 3 sıklar bana göre

1|0
    0|0
  • birini unutmuşsun kendi milletini aşağılayıp dalga geçer, ama bunu ben yapmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tamamiyle doğru! ıyyyy iğrenç şu türk erkekleri

1|0
    0|0
    • daha ilave edilecek çok şey var..beyaz amele atleti giyerler, yerlere tükürürler, burnunu yere sümkürdükten sonra elini en yakın ağaca veya duvara siler..duvar yoksa gömlek veya pantolon da aynı işi görür..ıyyyyy midem kalktı..pis şu türk erkekleri

• aynen ! :D

• akan sümüğü koluma sürerim tren yolu olur

1|0
    0|1
Yükleniyor...