Milliyetçilik dünyaya zarar veriyor mu?

Milliyetçilik dünyaya zarar veriyor mu sizce?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle veriyor.

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• tüm ideolojik yaklaşımlar az ya da çok zarar veriyor. Şöyle ya da böyle bu sosyolojik olgular bir şekilde hayatımıza girecekti yani bunların olmadığı bir dünyayı hayal etmek ütopik olur. yanlış gördüğümüz şeyleri yok etmek yerine onları düzeltmeye çalışmak daha kolay ve mantıklı.

0|0
    0|0
  • milliyetçilik zarar vermez, faşistlik zarar verir. Faşist kelimesini kulandım diye solcu sanma beni, zira en iyi faşistler solcuların arasından çıkar!

0|1
    1|0
  • alaka görmüyorum.

0|0
    0|0
  • kesinlikle veriyor

1|0
    0|0
  • dünyaya milliyetçilik zarar vermiyor insanlar zarar veriyor o kadar

0|0
    0|0
  • milliyetçilik beyin fonksiyonlarıyla alakalı.yurtseverlikle ayırt etmek lazım yurtseverliğin zirve noktası da komünizmdir zaten

1|0
    0|0
  • Veriyor

1|0
    1|1
  • evet veriyor

1|0
    1|1
  • millliyetçilik zarar vermyrda milliytçiliğin ne oldğunu bilmynler millytçiym diye geçinenler zarar veriyor ama ...

0|0
    0|0
  • Bizim milliyetçiliğimizden bahsediyorsan, evet. Türk düşmanlarına zarar veriyor.

0|0
    0|0
  • evet veriyor

1|0
    1|0
  • diğer milletleri düşman görmedikçe sorun yok

0|1
    1|0
  • hayır zarar vermiyor

0|0
    0|0
  • tabikide evet

0|0
    1|0
  • Dünyaya zarar veren ilk 10 şey arasına girmez..

Not:Irkçı değilim

0|0
    1|0
  • zarar veren kafatası milliyetçiliği

0|0
    0|0
  • vermiyor canım ...faşistlikle karıştırma milliyetçiliği sen...doğuda şehit olanlar kim ? ya da Mustafa Kemal Atatürk neden kurtuluş savaşı başlattı ? ya da milletini sevmek devlete bağlı olmak neden kötü manıklıca açıkla o zaman ?

0|0
    0|0
    • doğu da şehit olar arasnda doğuluda var bunu dikkate al bnce,

• ateist diyo ki ben dünya vatandaşıyım bana ülke farketmez die düşüyüyo yani türkiye yıkılsa adamın umrunda olmaz...devlete millete sahip çıkan gene müslümanlarla milliyetçiler...zaten seçim zamanı sol parti iktidara gelememesinin en büyük sebebi de bu...halk devlete sahip çıkmaz bu solcu lar die düşünüyo ve birlik beraberlik için sağ cılara oy veriyo

• ateist faln değlm türkye vatandaşym tek bunu bilirm bu arada ne sağcıym ne solcym akpliym koç

Kızlar Ne Diyor 5

• herşeyin fazlası zarar..

0|0
    0|0
  • ırkçılık zarar verir bende kendi milletimi cok severim diger milletlerden ustun gorururum ama bunu asırı dereceye getirmem yanı kendi halkıma oldugu kadar diger milletlerinde halkına milletine saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Evet veriyor.

1|0
    0|1
  • hayır zarar vermiyor

1|1
    0|0
  • Sistem size bunu böyle öğretiyor. Milliyetçilik kötüdür, ama kapitalizm pek güzeldir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...