Yeni bir hobi ile ilgilenmek istiyorum önerileriniz neler?

sizinde ilgilendiğiniz ya da ilgilenmek istediğiniz hobileriniz vardır. önerilerinizi belkiyorum

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hobim yap-boz ile ilgilenmek. Kocaman bir yapboz ile kafayı bozmayı seviyorum. Gözlerim kapanana kadar, belim ağrıyana dek onunla ilgilenmeyi seviyorum.

Fakat bu hobimin önünde kötü engeller var.

1) Temizlikçi kadınlar. Yapbozun parçalarını süpürgeye sokmayı seviyorlar

2) Kedim. İlgimi yapboz'a verince onu ihmal ettiğimi düşünüyor. Aslında haksız da değil.

3) Dolu masa sendromu. Allahtan şimdi bir çok kitap ve yayın internette de masamın üstü kitap yığını olmuyor (az oluyor). Zaten büyük bir puzzle masanın üstünde durmuyor.

4) Gezmeye gidip dönmeyen uyuz parçalar.

Yapbozla uğraşırken rahatlıyorum. Kafamdakileri unutup gevşiyorum. Bir tür meditasyon oluyor.

2|0
    0|2
    • eğlenceli açıklaman için teşekkür ederim bir ara 500 parçalalık bir deneyim yaşadım ama inan benim için değilmiş yapboz. ben daha çok kafayı bozdum =)

• O kadar yapboz yapıp da sana hala 6 harf ifade ediyorsa hiç bir tutku ve anlatacak birşey bulamıyorsa neden yaptın koçum ? Senin gibi yarım akıllılar bu hayatı bu akdar boş yaşayıp da nasıl bu kadar ukala olabiliyor anlaşılır gibi değil.

Bende senin gibi uyuza anlatmamıştım zaten. Sana sadece b.k yemek düşerdi. Sende fazlasıyla yedin. Yorumumu beğenmediysen neden muhattap oluyorsun ki ?

Kedim senden fazlasıyla temiz.Keşke sende onun kadar temiz olabilseydin ama bazı hayvanlar eğitilemiyor işte

• lütfen arkadaşlar birbirimize karşı daha saygılı olalım. kimse kimsenin düşüncesini beğenmek zorunda değil.

Erkekler Ne Diyor 18

• Uzun zamandır ilgilendiğim bir hobim yok ama çiçek yetiştirmeyi, makrome örmeyi, vitray yapmayı, kağıt katlama sanatını önerebilirim...

1|0
    0|0
  • hobiler farklıdır. bana göre hobilerinde cinsiyeti vardır. bayana yakışan erkeğe yakışan. bunu yıkıp bir erkek hobisi yapmanı tavsiye ederim. tat alacaksın... saygılar

1|0
    0|0
    • bu fikir fena değil aslında alternatiflere bakmak lazım

• tabiki alternatiflere bak doğruyu bulduğun zaman zevk alarak, heyecan içinde yapacağına inanıyorum. saygılar

• hobı kısıye gore degısır senın bunu kendın bılmen lazım usenmede bıraz dusun nelerı seversın dıye kanka yapma bole :))

0|0
    0|0
  • ne kadar bütçe ayırabileceksin

1|0
    0|0
    • çok uçuk rakamlar değilse bütçe sıkıntı olmaz

• kolay gelsin iyi geceler

• iyi geceler

• müzikle uğraşmak güzel bir hobidir bence.

0|0
    0|0
  • buzlu badem olayına gir; küvet-süt:

link

0|0
    0|0
    • deneyimlerini öğrenmek isterim ;)

• şuan kurtuldum =))) evet buzlu badem çok realist bir yaklaşım. tebrik ederim

• Alışkanlıkların, becerilerin ve ilgi alanların çerçevesinde senin belirlemen daha iyi olacaktır.

0|0
    0|0
  • paraşütle atla ya da git uçak sürmeyi öğren

0|0
    0|0
    • paraşüt olayını denedim fethiyede harikaydı yine denemek için can atıyorum. tabi hocasız

• buz pateni imkanın varsa kesinlikle

0|0
    0|0
  • gitar çalıyorum ve adam gibi bir gitaristten ders almak istiyorum artık

0|0
    0|0
  • sınema crıtıc veya blog yazarlıgı nasıl

0|0
    0|0
    • blog yazarlığı güzel fikir ama bu konuda pek bir bilgi sahibi değilim okuyucu kitlesi oluşturmak nasıl mümkün olur bilmiyorum

• okçuluğa başlıycam

0|0
    0|0
  • akvaryum kur kendine

0|0
    0|0
  • Ben evde bıldırcın besliyorum , deneyebilirsin adı melanie yaz google ye ilk çıkan resim ona ait

0|0
    0|0
    • ben şuanda bir köpek bir de hamster besliyorum sanırım benım için bunlar yeterli

• Hmm sen ne yapmışsın benim bıldırcını vereyim ortak hayvanat bahçesi açalım

• satanist olup kedi kes çok zevkli bak

0|0
    0|0
    • hmm ama ben sadist olmayı daha çok seviyorum ilgi alanın genişliyor ;)

• bağlama çalmak

0|0
    0|0
  • minyatür sanatı çok güzel

0|0
    0|0
    • benimde sevdiğim bir sanat türüdür ancak sanatçı ve eğilimi olan kişiliklerin yapabileceği türde zor bir hobi dalıdır. o kadar yetenekli olduğumu düşünmüyorum. teşekkrler

• Sana yeni bi' nick buldum : Sahibe Teresa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...