Yozgat ? yozgat nasıl bir yer ?

yozgat nasıl bir yer ? sorum gayet açık ve net ? orda üniversite hayatı nasıldır ? yaşam akışı nasıldır ? insanların geçim kaynağı nedir mesela ?

Güncellemeler:
ben yozgatın insanlarını sormadım . yanlış anlaşılma olmasın her yerden çıkabilir kötü insanlar . genelleme yapmanız yanlış . yozgatta temiz kalpli , sıcak kanlı , misafirperver insanlar vardır illaki . genelleme yapmayın arkadaşlar ...

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• tam 2 sene yozgatta yaşadım ben anlatayım :

gezilecek biryer arıyorsan unut!

saffron diye bir kafe var bide karşısında bir kafe var adını unuttum, bütün üniversite oradadır.

bir teknoloji mağazası bile yoktu daha yeni ufacık bir teknosa açıldı galiba.

şehir 25 senedir aynı hiç gelişme yok.

insanları yobaz, öğrenciden geçinirler ama öğrenciyi sevmezler.

yozgatın geçim kaynağı üniversite öğrencileri ve polis okulu öğrencileridir.

polis okulunun mevcudu 600 civarıdır ve hepsi erkektir.

cumartesi pazar olunca yozgatta elini sallasan onlara çarpar.

haraketli olan 2 cadde var aslında cadde değil sokak diyeyim.

biri sinemalar caddesi (sinema falan yok yanlış anlama) full internet kafelerin oldugu yerdir. kızlar için pek tekin değil.

diğeride lise caddesi. bu cadde de kısacık bir caddedir. git gel yaparsın 3 dakikada biter.

doğru düzgün alışveriş yapılacak biryer yoktur.

yimpaş diye bir alışveriş merkezi var ama avm demeye bin şahit ister.

yozgatta yapacağın tek şey her tarafın erkekle dolu olduğu saffron kafeye gidip herkesin açıkta bişey görmüş gibi seni kesmesine mağruz kalacaksın.

ama sosyal yaşam hiç olmadıgından derslerine rahat rahat calısabilirsin.

kışı hiç çekilmez türkiyenin en soğuk yerlerinden birisidir.

kış başlayınca kar bir tutar o kar mayısa kadar erimez.

geceleri sokakta dolaşmak yürek ister. akşam 7 den sonra dışarıda doğru düzgün adam kalmaz.

üniversitesi şehrin biraz dışındadır. üni ortamıda hiç güzel değildir. türkiyenin en kötü ünilerinden birisidir.

erkekleri genellikle polat alemdar özentisi barzolardır.

1 hafta sonra bütün şehri avucunun içi gibi öğrenirsin.

çok iyi arkadaş yapmaya bak yoksa hayatta bitmez yozgatta üniversite.

gittiğin hergüne lanet edeceksin benden sana söylemesi.

ben istanbuldan kalktım gittim. 2 sene nasıl geçti anlatamam hayatımın en zor zamanlarıydı.

aklıma bunlar geldi merak ettiğin şeyler varsa daha yazabilirsin

0|1
    0|0
    • orda tepe gibi yer var mı yüksek ? kırmızı korkulukları olan ve yozgat manzaralı yüksek bir yer ?

• teşekkür ederim :) değerli vaktini bana ayırdığın için

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 6

• Yozgatliyim. Insanlarindan uzak dur diyenleri anlamiyorum. Babam kimsenin hanimina, kizina sarkinti olmadi. Biz hirsizlik yapmadik. Annemin adi cikmadi. Kimseye bir zararimiz dokunmadi yani. Misafirimizi Allah'in misafiri der basüstünde tutariz.

Gezilecek yer var mi? Yok. Bir Istanbul degil orasi. Kücük bir yer.

1|0
    1|0
  • Orda yaşanır mı lan bu nasıl bir yokluktur arkadaş.

0|0
    0|0
  • Ağrılığı yobaz.Olmayanları tenzih ederim.

0|0
    0|0
    • *ağırlığı

• arkadaş ne diye yorum yapıyorsunuz o zaman ? gitmemişsin görmemişsin ama yorum yapabiliyor sun bu güven nerden geliyor _?

• Birinci agizdan duydugumu anlatiyorum.Ne saniyordun ic anadolunun parisi dememi mi ? Insan gibi soyluyoruz git ne halin varsa gor.

• yozgat çok qüzel biyer şahsen yozgatlıyım ...insanları sıcak kanlı dost canlısı...

0|1
    1|0
  • Bence gitme ..

0|0
    0|0
  • Milleti tersliyon da hayatimin en kotu 1 haftasini gecirdim orada mumkunse gitme.

0|0
    0|0
    • neden 1 hafta geçirdin anlatırmısın özel değilse ?

• abimin askerliği için gittik.

Erkekler Ne Diyor 6

• Aslen yozgatlıyım 1 kez gittim ama bir daha gitmeyi düşünmüyorum insanları hakkında bir fikrim yok ama üniversite hayatının pek renkli geçeceğini düşünme .

0|1
    0|0
  • işte böyle bir yer:

link

0|0
    0|0
    • mesela havadar yüksek yerleri var mıdır ?tepe gibi . manzarası olan ?

• yozgat mı?kaç kaç kaç..

0|0
    0|0
    • vay arkadaş herkes mi böyle düşünüyor ?

• çankırı corum yozgat bu insanlardan uzak dur şehrine bile gitme!

0|0
    0|0
  • kışları soğuk ve karlı zeki ama çalışmayan çalışsa sınıf birincisi olucak bir ilimiz.

0|0
    0|0
  • Aklıma eşek gelixo yozgat denilince :DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...