Bi işe girmek için nasıl torpil bulunur?

İlla akraban mı olması lazım benim yok napçam ben mezun olunca. Toplaşın hadi beyin fırtınası yapalım :p

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun beyin fırtınası olmaz ki! Tanıdık varsa torpil vardır zaten ama yoksa tamamen şans olayı. 100 Kişi başvurur ama sen seçilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• O dediğin ben ve benim gibi garibanlar için çok zor ama senin o kadar da zorlanmaman lazım. Çünkü sonuç da sen bayansın. Sonuçta işletme sahipleri genelde kadın kız düşkünü ireç tiksinç yaratıklardır ki genç ve güzel kızlara karşı daima hoşgörülü davranırlar. Özellikle işe alım konusunda.

0|0
    0|0
    • Yok ben namusumla para kazanmayı tercih ederim o dediğinden almiyim

• tanıdıgın varsa olur. ama yoksa kendi basının caresine bakacan

0|0
    0|0
  • gelecekte meslek sahipleri rahat edecek

0|0
    0|0
  • akraban olur eş dost olur milletvekili olur hepsi bende var ama ben kendi ayaklarımın üstünde duyoruyorum.!

0|0
    0|0
  • akp dostu görüneceksin, oyu başkasına vereceksin, atandıktan sonra vur oynasın çal patlasın ya da öyle bişey

0|0
    0|0
  • kpss den ıyı puan alıcan ne yapcan

0|0
    0|0
  • ozel sektoru dene ılla kı memur mu olacaksın

0|0
    0|0
  • akrabayla iş olmaz!SAKIN!ablamdan tecrübem var..hertürlü iftirayı üzerine atarlar...

0|0
    0|0
    • öyle bir şey yok zaten sakin ol :)

• hiç insan kardeşine de iftira mı atar yaa dünya ne günlere kaldı ortaklığa ben de karşıyım zaten de abla be bu

• hiç beklemezsin ama işin içine para girdi mi öyle,afedersin,sıçırtırlar:S..anlatırdım uzun uzun ama gerek yok.:)))

• tanıdığın olucak başka yolu yok

0|0
    0|0
  • sahte referans sağlanır :) 053... :F

0|0
    0|0
  • mini bir etek gogus dekoltesi turkiyede is bulmana yeterlidir cnim binim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tanıdığın olması lazım ya da cinsel münasebetin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...