Sanatçıların cenazesinde gömülene kadar alkışlıyorlar nedir bu alkış merakı ?

tuncel kurtiz cenazesinde yıne alkışlar kopmuş pekı dua etsenız de adamın bari biraz faydanız olsa ne olurdu yani...ölmüş ya ötesımı var

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• keşke herkes senın gibi düşünse gizli

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama çok da en iyi bişi yazmadım sanırım şaşırdım valla :)

• :) iyi yapmıssın allah kabul etsin

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 5

• Sanatçı i.in alkış çok değerlidir .O bahsettiğin fayda sana göre bir fayda ,ayrıca alkışlayan dua etmeyecek diye bir kural yok sen de anlamayıver bu duyguyu ve dua et.

0|0
    0|0
    • tiyatro sahnesınde zaten alkıslanıyor mezarlıga gıderken alkıslamaya ne gerek var aman cok faydası oldu dımı sımdı o ınsana ucuyo sımdı o alkıslarla

• Gizlisin engeleyemiyorumda Allahını seversen sus...

• benım gıbı olmayan degıl kendımı yüceltmıyorum islam emırlerınden sapan manasında dedım ama sen ısıne geldıgı gıbı anlıyorsun...aklımı ölcmek sana düşmez arkadas hakarete basvurmak nıye..

inanıyorum dıye aklımdan bırsey kaybetmıyorum..Allah sizede hidayet versin

• adam tiyatrocu alkislarla yetismis bir insan son ugurlamasida boyle olmus dua etmek isteyen ayeica dua eder bunun neresi kotu

0|0
    0|0
    • tıyatro sahnesınde tören yapıldı orada alkıslamayı demıyorum evınden cıkarken sonra mezarlıga gıderken hatta gömülürken dahi alkışlıyorlar dua esas o zaman lazım

• yahu ne alakasi var adamlar sonn kez alkislamislar sonrada dua ederler o kadar sig kafali olmayin yaw

• islam la ılgılı bısey oldugunda yapıstırıyosunuz sığ olmak yobaz olmak yahu ızle gör mezara kadar alkıslandı dıyorum gömulurken bıle

• anlamadınmı hala sosyetenin cenaze marşı alkışlamaktır öğrensen bunları artık diyorum;))

0|0
    0|0
  • aklıma cem yılmazın sosyete cenazesi skeci geldi

0|0
    0|0
  • atın ölümü arpadan olsuın ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tövbe estağfirullah :) Allah'tan normal insanım tekbirlerle defnedileceğim.. :D

1|0
    0|1
  • O da onların tarzı

0|0
    0|0
  • onların dua bildiği yoktur ki

1|0
    0|0
Yükleniyor...