İzmirde bulunan orgutler

İzmirde yasamaktayim ne zaman bir siyasal olay olsa hep basi komunist partileri cekiyor. Mesela yuruyus felan eylem duzenliyorlar. Komunizm gorusunu desteklemiyorum hemde hic haz etmiyorum boyle olucada katilasim gelmiyor. kemalist dusuncelere sahibim izmirde katilabilcegim bir grup orgut var mi

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyalizmi dene o zaman. Atatürkün fikirleri kurduğu cumuhriyet ideolojileri hakkında ne okudun, çok mu iyiymiş, olumsuz eleştrileri okudun mu?

Küba devletine de bak. Tam anlamıyla hiç bir devlet uygulayamadı ki sosyalizmi. Komünizm zaten gelmedi ki hiç dünyada bir yere.

Atatürk cumhuriyeti kurduğundan beri öldürdüğü ve ölen insan sayısı kaç, ona da bakmalı.

0|0
    0|0
    • Sosyalizminde ideolojileri yanlis bana gore

• Tüm ideolojilerde sorun var hata var. hHiç bir lider mükemmel değildi. O yüzden bir lider arkasından gitmek bir ideolojiyi benimsemek yeirne kendi ideolosini krugulamak daha mantıklı.

Erkekler Ne Diyor 4

• komünistlerden nefret edip kemalistim diye geçiniyorsan Ulusal Parti veya Hak ve Eşitlik Partisi sana göre. TGB'nin milliyetçiliğini aşmışsın sen.

0|0
    0|0
    • Al iste bilincsiz bir insan daha. arkadasim mustafa kemalin gorusunlerini onder aliyorum akil ve mantigimla. mustafa kemal komunistleri sevmezdi komunizm her goruldugu yerde ezilmelidir derdi. bilmem anlatabildim. su siralar bu konuyla ilgili cok kitap okuyorum ve komunizmin geldigi hicbir yere baris adalet ozgurluk gelmemistir . 1971 den bu yana olen insaan sayisi kac biliyor musun? 120 milyon. az mi sence . madem ozgurluk vardi. cinde rusyada onca yasakli site. onca yasak niye. akli olan herkes sorgular ve dogruyu bulur

• link örgüte katıl

tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • atatürkcü düşünce derneği var

0|0
    0|0
  • kardeş gel seni nurcu yapalım hepsinden iyi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...