Kitaplardan filmlerden en beğendiğiniz sözlerden paylaşsak mı?

Sırf soru formatına uysun diye çok saçma bir soru başlığım oldu ama neyse :)) ben bir tane paylaşayım madem;

“Ya elektrik kesilince ya da âşka düşünce gelir aklına” dedi Aleksi Pavloviç. “Yo mum değil, bu herkese oluyor mu diye pencereden bakmak.”

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Agora

Kütüphane alındıktan sonra çok sayıda Pagan Hıristiyan oldu ve İskenderiye'de bir

barış dönemi yaşandı. Hypatia öğretime ve araştırmalarına devam etti. Eski öğrencileri seçkinler topluluğu içinde önemli mevkilere geldi.

İmparatorluk sonsuza dek ikiye bölündü.Çok sayıda Hıristiyan bunu dünyanın sonunun bir işareti olarak değerlendirdi ve hazırlanmak için daha dini bir hayat yaşamaya karar verdi.

Parabolani keşişleri sokaklarda Hıristiyanlık ahlakının takibinde görevlendirildi.

Artık sadece Yahudilerin

varlığı rahatsızlık veriyordu.

1|0
    0|0
  • Leon Filminden;

"Fırtınadan önce ki bu durgun ufak anlara bayılıyorum. Bana Beethoven'ı hatırlatıyor. Duyabiliyor musun?

Tıpkı başını çimene yaslayınca büyümesini duyabilmen, böcekleri duyabilmen gibi zzzzzzzttt!

Beethoven sever misin? Sana biraz çalayım..."

1|0
    0|0
  • Bu sözü attım hafızaya :D

1|0
    0|0
  • 25.saat adlı filmi izle Ve Edward Norton un sinema tarihinde 3 dakikalık ayna şovuna bak derim :) hayatı resmen anlatmış 3 dakikalık bir sahne çekiminde.

1|0
    0|0
  • Her yerde duyabileceğimiz bir replik: "you son of a bitch" :D

1|0
    0|0
  • " Tek limit, senin kendi belirlediğindir. "

Bu sözü seviyorum gerçekten.

1|0
    0|0
  • Siz sırrı çözmek değil, kandırılmak istiyorsunuz. Prestije

1|0
    0|0
  • geldiği gibi gittiği yeride bilen olmadı

1|0
    0|0
  • karanlıktan asla korkma karanlıkta seni korkutan karanlığın içinde ki seslerdir sen asıl ışıktan kork çünkü gölgeler ışıkta belirir bir gün seni takip eden gölgen sana saldırıverir. bu da benim senaryomdan bir örnek yazmaya çalistigim senaryodan yani bilmem söz nasıl karar sızin

0|0
    0|0
    • benim buna verilecek bir sözüm var sanırım :)" Zorluk korku olarak değilde büyük zafere adım olarak karşılansa şahsımızda.Çok mu zor?Yani siyahın beyaza gebe olduğuna inanıp, beyazdan doğan siyahtan korkmamak, çok mu zor?" buda benim karar senin :)

• estafurullah bir bayanla atısmak ne haddime kazanıcagimi bilsem bile bir bayan karsısın da pes ederim ne demis sair kazanmak neye yarar ki kaybeden olduğun da saygilar hamfendi

• olur mu canım, rekabet kaliteyi ve üretimi artırır iyidir yani iyi, eyvallah :)

• mucizelerin gerçekleştiğini hiç görmedim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...