DERSHANE OLMADAN ÜNİVERSİTE KAZANILIRMI ????

bakıyorum tüm gençler üniye gidiyorlar aklıma takıldı şu dershaneler olmasa üniversite kazanılırmı

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• benim serseri erkek kardeşim üniversite sınavı için annemle bahse girdi.. dershaneye gitmeden istediği okulu %50 burslu kazandı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kazanılır. bknz: ben :D

mesela kardesm gayt yüksek puanlar alıyordu dershane ile destekleyelim dedik bir gtti puanlar düştü git gide ...:S yani bnce parayı boşa harcamayın ha illa harcıcam diyorsanız eve özel hoca tutun en mantıklısı en garantilisi

0|0
    0|0
  • çabana bağlı

0|0
    0|0
  • Neden kazanılmasın zekiysen, kendine inanıyor ve basaracagına güveniyorsan kazanabilirsin.

0|0
    0|0
  • tabi ki kazanılır ben kazandm dershane bence sadece para tuzağı

0|0
    0|0
  • Kazanılır ama akıl baska yerde olmayacak lay lay lom olmayacak yanee

0|0
    0|0
  • kazanılır zeka ileriyse

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hangii gencler? Cogu babasinin parasiyla okuyanlar. Ozele Gidince kendini universiteli sananlar! Ozele gitmek universiteli demek degildir. Parayla egitim gormektir. Univeersiteli olmak İstanbul icin söylüyorum İstanbul Univ, Marmara Üniversitesi, Bogazici vb gibi univlerde okumaktir. Oralarda okuyorsan Universitelisindir. Sordugun soruya gelirsek bir tanidigim vardi. Oss senesi babasi vefaat etti. Sinava 3 4 ay kala. Dershanesiz, kurssuz Ist Teknik Ucak Mühendisliği kazandi. Puanini bilirsiniz. Birsonraki sene tekrar girdi yine kazandi ayni bölümü. Hersey kafada ve istekte bitiyor.

0|0
    0|0
  • hem de derece bıle yapılır

dershane ne ki ya...

netten ac bırsuru vıdeo var ızle hepsını otur soru coz bol bol ve ıstedıgın yerı kazan

0|0
    0|0
  • Neden kazanılmasın ... ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...