Üniversitede kulüpler hakkında bilgi verir misiniz?

Arkadaslar unvde kulüpler hakkında bilgi verirmisiniz ? Yani ben yuzmeyle ilgileniyorum ama yani cok da iyi degilim vede cok iyi olanlarmi katiliyor yanii dagcilik gibi bir sürü kulup var hangisi daha iyi ve hangi kuluplerde daha fazla etkinlik olur ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme kulübü öğrenmek isteyenler gider, iy iolmakla ilgisi yok. Okuuln üniversite yüzme takımı varsa vardır, ona iyiler seçilir, elemeler yapılır. Diğer sporlar için de böyle. Voleybol takımı seçmeleri olur, iyi olanlar seçilir. Öncelikli lisanslılar.

Sosyal kulüpler var işletme kulübü vs gibi kariyer kulüpleri. Bir de hobi kulüplerivardır, tiyatro müzik dans. HObi klüpleri adı stünde, hobi çerçevesinde bir araya gelmiş aynı amaçtan insanlar. Daha zevklidir ama etkinlik azdır, hatta yoktur belki hiç. Kariyer kulüplerinde bayağı etkinlik olur ama pek bir şey katmaz, çok tanıdığımn olur. Sosyalleşirtsin. Şirketlerle konuşursun atnışırsın belki.

Bir de bilişim klüpleri var işte. Teknolojik kulüpler. Onlar da ayrı bir şey.

Önerim, tiyatro dans ve spor kulübü dağcılık gibi. Dağcılıkta da etkinlikler iyi, her hafta bir tyere gitmeler filan. Kariyer kulüplerine gitme, zevk aldığın şeyi yap. Yüzme tiyatro müzik enstürman

1|0
    0|0
    • Yuzme ve dagcilik istiyorum ikisine katilabilirmiyim peki

• Evet,paran varsa istediğin kadar katılırsın ve zmaanın. Belki de bedavadır okulunuzda bilmiyorum. Her okulun farklı.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yüzme iyidir iyi. Vazgeçme sen istediğinden.

Kim çok iyi biliyor ki zaten yüzmeyi?

0|0
    0|0
    • Yani iki stil biliyorum tam olarak yani her gunmu antreman oluyor

• Onu bana sorma çünkü bilmiyorum.

Hangi stilleri biliyorsun? Serbest ve sırtüstü mü?

Yoksa serbest/kurbagalama mı?

• Serbest sirtustu biliyorum kurbagada ehh yani

• BESLENME KOLUNA GİR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...